Pazartesi, Nisan 15, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Avea Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact’ı satışa sundu

avea_globaltechmagazineSony’nin 2014’ün ikinci yarısına özel amiral gemisi Android telefonu Sony Xperia Z3 ve onun kompakt kardeşi Sony Xperia Z3 Compact Avea’nın teklifleriyle müşterilerle buluşuyor.

Avea’dan gelen açıklamaya göre Sony Xperia Z3’ü 36 aya varan taahhüt seçenekleriyle tarifeye ek 45 TL, Xperia Z3 Compact’ı ise 24 ay taahhüt seçeneğiyle tarifeye ek ayda 55 TL’den başlayan ödemelerle satın almak mümkün olacak. Sony Xperia Z3 ve Z3 Compact genel olarak aynı teknik özelliklere sahip akıllı telefonlar olarak dikkat çekiyor. Xperia Z3’te 5.2 inç Full HD ekran yer alırken, Xperia Z3 Compact’ta ise 720p çözünürlüklü 4.6 inç ekran bulunuyor.

En’lerin telefonu Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact, ayrıcalıklı tekliflerle Avea’da

Ayrıcalıklı teklifleriyle akıllı cihaz penetrasyon oranında 13 çeyrektir liderliği kimseye bırakmayan Avea, Sony Xperia Z3’ü 36 aya varan taahhüt seçenekleriyle, tarifeye ek 45 TL; Xperia Z3 Compact’ı ise 24 ay taahhüt seçeneğiyle, tarifeye ek 55 TL’den başlayan fiyatlarla Avea İletişim Merkezleri’nde müşterileriyle buluşturuyor.

En yenilikçi akıllı cihazları müşterileriyle buluşturmaya devam eden Avea; Sony’nin teknoloji ve akıllı telefon deneyimini “iyi”den “mükemmel”e taşıyan yeni ürünleri Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact’ı, 36 aya varan taksit seçenekleriyle Avea İletişim Merkezleri’nde teknoloji tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Sony’nin yeni amiral gemileri olarak değerlendirilen, dünyanın ilk ve tek PS4 Remote Play (PS4 uzaktan oynama) özelliğine sahip yeni Sony Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact, düşük ışıkta en iyi fotoğraf çekme özelliği, en yüksek suya ve toza dayanıklılık seviyesi olan IP 65/68 sertifikaları ve iki gün süren uzun pil ömrü ile “En’lerin telefonu” olarak, Avea’nın bol seçenekli akıllı cihaz portföyündeki yerini aldı.

Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact ile estetik ve üstün teknoloji bir arada

Dünyanın en iyi akıllı telefon kamerasıyla, en gelişmiş video çekim deneyimini sunan Sony Xperia Z3, düşük ışıkta bile her detayı yakalıyor.

Sony’nin yeni ve geliştirilmiş SteadyShot Görüntü Sabitleme Teknolojisi ile hareket halindeyken bile sarsıntısız görüntüler çekebilme imkânı sağlayan Xperia Z3, 5,2 inç Full HD ekranı, siyah, beyaz ve yeni “bakır renk” seçeneğiyle, estetik ve üstün teknolojiyi tek telefonda bir araya getiriyor.

4,6 inç ekran boyutuyla, kompakt boyutlarda bir telefon deneyimi tercih edenler için tasarlanan yeni Xperia Z3 Compact ise, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle son kullanıcıya ulaşıyor.

Ayrıcalıklı teklifleriyle penetrasyonda 13 çeyrektir lider

Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül yaptığı açıklamada; “Ayrıcalıklı teklif ve tarifelerimizle, akıllı telefon penetrasyon oranında 13 çeyrektir devam eden liderliğimizi, portföyümüze eklediğimiz en yeni akıllı cihazlarla daha da geliştirerek sürdürüyoruz. Özellikle, üstün özelliklere sahip akıllı cihazların satış adetlerinde, geçen yıla kıyasla yüzde 41’lik bir artış söz konusu. Kullanıcıların yüksek teknolojili ürünleri daha fazla tercih ettiğini görüyoruz. Bu kapsamda biz de, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı şekilde karşılamak için “En’lerin telefonu” olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact’ı, 36 aya varan uygun taksit imkânları ile teknoloji meraklılarıyla buluşturuyoruz. Tüm kullanıcılara hitap eden uygun ödeme seçeneklerimizin yanı sıra, tüm ihtiyaçları karşılayan bolluk ve çeşitlilikle dolu tekliflerimizle, önümüzdeki dönemlerde de akıllı telefonda ilk adres olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Teknoloji Makaleleri