Salı, Şubat 27, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

En düşük maliyetle en yüksek güvenlik

Dell_BB_SuperMassive9800_28_11_2014Dell, farklı ölçeklerdeki organizasyonlara, kurumsal düzeyde yüksek güvenlik sağlayan SuperMassive 9800 Next-Generation Firewall’u tanıttı. Dell SuperMassive 9800, hem orta ölçekli şirketlerin hem de kurumsal organizasyonların kapsamlı tehdit korumasıyla ilgili acil gereksinimlerine, endüstrinin en düşük toplam sahip olma maliyetleriyle yanıt veriyor.

Dell’in yeni nesil güvenlik çözümü SuperMassive 9800, en yüksek performanslı güvenlik duvarını, en uygun maliyet seçenekleriyle sunuyor. Dell böylelikle, uzun ve orta vadede kurumların raf, güç ve soğutma giderlerinin azalmasını sağlıyor. Dell’in üstün güvenlik çözümü, organizasyonlardaki ağ, mobil, bulut ve internet kaynaklı tehditlere karşı güvenliği de sağlıyor.

Dell SuperMassive 9800, kurumların en karmaşık ve zorlayıcı veri merkezi operasyonlarını, olabilecek en düşük toplam sahip olma maliyetiyle karşılamalarını sağlıyor.

SuperMassive 9000 serisindeki en güçlü model olan Dell SuperMassive 9800, hem orta ölçekli kuruluşlarda hem de büyük ölçekli kurumsal organizasyonlarda, son derece yüksek bir performansa imza atıyor.

Daha düşük işletim giderleri ve toplam sahip olma maliyetiyle beraber, üstün teknik özelliklere de sahip olan SuperMassive 9800, 20 Gbps’ye varan DPI performansına sahip. Bunun yanı sıra, yüzde 97,9’luk güvenlik etkililiğiyle sınıfının en iyi güvenlik oranına sahip olan ürün, entegre NGFW, IPS, SSL inceleme ve uygulama kontrol platformu gibi özellikleri de bir arada sunuyor.

İki raflı ünite formunda tasarlanan SuperMassive 9800, Watt başına en uygun bilgi işlem performansını sağlıyor. Ürünün diğer avantajları ise güç optimizasyonuna sahip tasarım, endüstri lideri fiyat-performans oranı, enerji tasarrufu, üstün soğutma ve alandan tasarruf olarak öne çıkıyor.

Teknoloji Makaleleri