İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Zenium, Türkiye ekibini güçlendiriyor

zenium_globaltechmagazineZenium Technology Partners , grubun yakaladığı ivme ve 2015 yılında gerçekleşmesi planlanan hızlı büyümeyi desteklemek adına Türkiye ekibini güçlendirmeye devam ediyor. Sektörün deneyimli isimlerinden Aslıhan Güreşçier, Zenium Türkiye Ülke Müdürü oldu.

2015 yılının ilk aylarında açılışı yapılacak, uluslararası standartlardaki Istanbul One veri merkezi yatırımını destekler nitelikte olan bu atama ile birlikte Güreşçier, Zenium’un Türkiye’deki tüm operasyonlarını yönetecek. Aslıhan Güreşçier, 12 bin metrekare teknik alan hizmeti sunacak Istanbul One veri merkezinin ulusal ve uluslararası pazarlama operasyonlarının yanı sıra, operasyon ve aktif varlık yönetiminden de sorumlu olacak.

Zenium ekibine katılmadan önce, KoçSistem Satış Grup Yöneticisi olarak görev yapan Aslıhan Güreşçier, Veri Merkezi Servis ve Çözümleri Grubu’nun satış stratejilerinin geliştirilmesi ve satış operasyonlarının yürütülmesinden sorumluydu.
Zenium Technology Partners Hakkında :

Zenium Technology Partners veri merkezi sektörünün öncü şirketleri arasında yer alıyor. Zenium yönetim ekibi geçtiğimiz 15 yıl içinde 2 milyar Dolar’ın üzerinde bir sermaye oluşturmuş; 400,000 metrekare üzerinde yükseltilmiş alan tasarlamış ve teslim etmiş olmakla birlikte 100’ün üzerinde müşteri anlaşmasına imza atmıştır.

Zenium, an itibariyle Türkiye’de Istanbul One, Almanya’da ise Frankfurt One’dan oluşan veri merkezi portföyü ile, hem yükselen hem de yerleşik pazarlarda çığır açan ve yenilikçi tesisler geliştirmeye yönelik istikrarını göstermektedir.

Teknoloji Makaleleri