İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Sinema Keyfini Evinizde Yaşayın

viewsonic_globaltechmagazineGörüntüleme teknolojileri alanında büyük beğeni toplayan ürünlere imza atan ViewSonic’in PJD7822HDL projeksiyon cihazları, Full HD görüntü kalitesi ve SuperColor teknolojisiyle, film severlere ev konforunda sinema deneyimi yaşatıyor.

Dünyanın önde gelen görüntüleme ürünü ve teknolojisi üreticilerinden ViewSonic’in projeksiyon ailesinin en yetenekli üyelerinden PJD7822HDL, Full HD görüntü kalitesi sunmasının yanında SuperColor teknolojisi ile de gerçek hayattaki renkleri birebir aktarıyor.

3.200 ANSI Lümen parlaklık ve 15.000:1 kontrast oranı ile dikkat çeken PJD7822HDL, evinizde adeta sinema keyfi yaşamanıza imkan tanıyor. Üstelik 1.3x optik zoom özelliği ile mesafe sorununu da ortadan kaldırıyor.

PJD7822HDL, çift HDMI ve şarj özellikli USB portu ile Google ChromeCast gibi kablosuz görüntü aktarıcı cihazların çalışmasını da destekleyerek Blu-ray/DVD oynatıcılar, TV alıcıları, oyun konsolları, Windows tabanlı masaüstü/dizüstü ve Mac bilgisayarlar gibi farklı bağlantı seçenekleriyle ev kullanıcıları, ofisler, küçük/orta ölçekli sınıflar ve kurumsal toplantı salonları için en ideal çözümleri sunuyor.

DynamicEco teknolojisi sayesinde, %70’e varan enerji tasarrufu sağlayan ViewSonic’in yetenekli projeksiyon cihazı PJD7822HDL, DLP Link teknolojisi ile son derece çarpıcı 3D görüntü kalitesi sunuyor.

Advance DLP ( Digital Light Processing – Dijital Işık İşleme) teknolojisi ile kristal netliğinde ve daha net, daha keskin görüntü kalitesiyle her ortamda en canlı görüntü kalitesini elde etmek mümkün. PJD7822HDL, LCD tabanlı projeksiyon cihazlarına göre daha hızlı tepki süresi ve filtresiz tasarımıyla temizleme veya değişim gerektirmeyen DLP tabanlı lamba tasarımı ile satın alma maliyetini düşürmenin yanında son görüntü teknolojisini de sunuyor.

PJD7822HDL’nin Öne Çıkan Özellikleri:

1920 x 1080 Full HD Görüntü Kaliesi ile Akıcı Geçişler

3200 ANSI Lümen ile 15.000:1 Kontrast Oranı ile Daha Net, Keskin ve Canlı Renkler

SuperColor Teknolojisi ile Gerçek Renk Deneyimi

2xHDMI 1.4 ile Çevirici Olmadan 3 Boyutlu Görüntü

Google Chrome Cast gibi kablosuz Görüntü Aktarabilen Cihazlarla Çalışabilme

Dynamic Eco Teknolojisi ile 8.000 Saate varan Uzun Lamba Ömrü

Filtresiz Bakım Gerektirmeyen Tasarım ile Kolay Kullanım

6 Renk Tekerleği ve 1.07 Milyar Renk Desteği ile HD Görüntü Kalitesi

DLP Link Teknolojisi ile 120Hz ve 3D Ready Özelliği

Eco-Mode ile Çevre Dostu Enerji Tasarrufu

Kolay ve Hafif Taşınabilirlik

3 Yıl Kapıdan Kapıya Garanti

Teknoloji Makaleleri