Bu hafta gündemdekiler

İlgili İçerikler

Acer’dan Cesaret Verici Bir Uygulama

acer_globaltechmagazineAcer, Modern Çağın Kaşifleri için ‘Sınırların Ötesini Keşfetmeleri’ne destek olacak ürün çeşitliliğini sunarken, bir yandan da onları bir araya getirecek birbirinden eğlenceli sosyal medya uygulamaları yaratmaya devam ediyor. 4 farklı moda dönüşebilen ve kullanıcılarına her yerde maksimum özgürlük sunan 2’si 1 arada Aspire Switch 10, 2015 için geri sayarken modern çağın kaşiflerini hayatlarını değiştirecek bir macera yaşamaya davet ediyor!

Yıllardır gerçekleştirmek istediğimiz ama hep ertelediğimiz hayallerimiz vardır. Yeni bir yıl, cesaret etmek ve dileklerimizi gerçekleştirmek için bir adım atmanın tam zamanı!  Facebook.com/AcerBilgisayar sayfasından ulaşabileceğiniz ‘Acer-Cesaret Ediyorum’ uygulamasıyla, ister sizin için hazırlanan yeni yıl kararlarından birini seçin, ister kendi kararınızı yazın. Hobinizi işe dönüştürmek, kendi evinize çıkmak ya da farklı bir ülkeye taşınmak gibi hayallerinizi daha fazla ertelemeyin!

Üstelik Acer, kararınızı, sizin için yıl boyunca saklayacak ve istediğiniz an kararınızı AcerBilgisayar Facebook sayfasında size özel bir zarfta görebileceksiniz. Yıl içinde, belki tam da kararınızı unutmak üzere olduğunuzda, Acer ev adresenize gelecek bir kartpostalla size yeni yıl kararınızı hatırlatacak ve sizi yıl boyu hayalinizi gerçekleştirmeye motive edecek! Kararlarını 1 yıllığına Acer’a emanet edenler arasından 3 kişi de Acer Aspire Switch 10 kazanma şansını yakalayacak!

Bilgisayarlarla ilgili tüm bildiklerimizi değiştiren, hayatımıza adapte olabilen, biz nasıl kullanmak istiyorsak o moda dönüşebilen Acer Aspire Switch 10 ; risk almak, hayallerini gerçekleştirmek, gidebilmek, bildik olanın dışına çıkabilmek isteyenlerin hayatını değiştirmesi için tüm teknolojik desteğe hazır!

Siz de ‘Acer Cesaret Ediyorum’’a katılmak için hemen Facebook.com/AcerBilgisayar sayfasını ziyaret edin, hayallerinizi bir yıl daha ertelemeyin! Son katılım 5 Ocak!

Teknoloji Makaleleri