Ana Sayfa Haberler Viva’dan Sınırsız Müşteri Memnuniyeti

Viva’dan Sınırsız Müşteri Memnuniyeti

viva_globaltechmagazine

VİVA BT , Sınırsız Müşteri Memnuniyeti Vizyonuyla Katma Değerli Sistem Entegratörlüğü Modeli İçin Yatırımlarını Arttırıyor.

Her biri konusunda uzman ve sertifikalı mühendisleriyle müşterilerine teknik olarak en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Viva Bilgi Teknolojileri, 2014 yılında başladığı yatırım sürecine, 2015 yılında da devam ederek istihdam ve teknik yatırımlarla müşterilerine sınırsız müşteri memnuniyeti sunacaklarını açıkladı.

2002 yılından bu yana bilgi teknolojileri sektöründe başarılı projelere imza atan Viva Bilgi Teknolojileri Bünyesinde bulundurduğu uzman kadrolar ile uçtan uca tüm BT çözümlerini müşterilerine sağlayabilen Viva BT, EMC, IBM, HP, Microsoft ve  Vmvare gibi büyük üreticilerin resmi iş ortaklıklarının yanı sıra 2015 yılında yapacağı yeni yatırımlar ile sektörün en çok tercih edilen iş ortağı olmayı hedeflediklerini duyurdu.

2010 yılından bu yana HP , Microsoft, Lenovo, Samsung markaları tarafından bir çok ödüle layık görülen Viva BT’nin yeni yatırımları konusunda açıklamalarda bulunan İş Geliştirme Direktörü Mehmet Göktaş, sunulan hizmetler ve yeni yatırımların neler olacağı konusunda yaptığı açıklamada:

“Kurumlar için sunduğumuz donanım yazılım ve servis hizmetlerimizde üstün kalitede servis sağlamaktayız. Hizmet portföyümüzde İş sürekliliği çözümleri konusunda kaynağı ne olursa olsun herhangi bir felaket anında organizasyonun işleyişinde kritik olan, devam eden faaliyetlerin sürekliliğinin sağlanması, lisanslama işlemleri sırasındaki kurum ihtiyaçları, ağ güvenlik sistemlerinin sürekli olarak takip edilerek ve gerekli müdahalelerle bulunulması, kurumların test aşamasındaki ya da varolan uygulamalarının güncel test ortamlarında test edilmesi gibi çözümleri süreli ve sözleşmeli olarak sunmaktayız. Ayrıca müşterilerimize dış kaynak kullanımı ile operasyon maliyetlerini düşürmek ve aynı zamanda daha yüksek performansla çalışmak isteyen müşterilerimize fırsatlar sunabiliyor olacağız.” dedi.

2015 yılında ortalama sektör deneyimi en az 15 yıl olan kadrolarına yeni transferlerle güç verileceği, müşterilerinin bilgi sistemleri yönetim işlemlerinde kullanacağı yönetim yazılımları, envanterler, raporlamalar, uzaktan destek ve yerinde destek hizmetleri, periyodik bakım hizmetleri gibi hizmetlerle de fark yaratmaya çalışılacağına da yapılan açıklamada yer verildi.

Kadrosunda veri depolama, sanallaştırma teknolojileri ve yüksek erişilebilirlik çözümlerinde uzman İş Geliştirme Direktörü Tarkan Çiçek ve kurumsal müşteri ihtiyaçları ve yönetimi konusunda uzman Karin Elmas gibi isimleri bulunduran Viva BT 2015 yılında yeni transferleri kadrosuna ekleyeceğini açıklamalarına ekledi.