Perşembe, Şubat 29, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Dijital Ajanslara IBM Çözümü

ibm_globaltechmagazineDijital Ajanslar Platformu ve IBM işbirliği ile düzenlenecek olan IBM – Dijital Ajanslar Semineri, 7 Şubat 2015 tarihinde YEM İstanbul’da gerçekleşecek.

Birey merkezli ekonomi artık hayatımızın içinde. Sosyal medya, mobilite, analitik ve bulut sistemleri gibi en yeni dijital teknolojiler, toplum ve iş dünyasının etkileşim yollarını değiştirmeye devam ediyor. Bu doğrultuda, farklı büyüklükteki firmalar çoktan dijital pazarlama otomasyon çözümlerine yatırım yapmaya başladı.

Dijital Ajanslar Platformu ve IBM işbirliğinde gerçekleşecek olan seminer, ajansların yeni nesil pazarlama stratejilerine uyum sağlamasına ve sektörde lider konuma gelmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor.

IBM Digital Experience ve Market Management çözümlerine derin bir bakış sunacak seminer programı, dijital pazarlama sektöründe faaliyet gösteren ajansların markaları için etkileşim yaratmasına, bugünün tüketicisinin değişen ihtiyaçlarını karşılayan ikna edici ve farklılaştırılmış dijital deneyimler üretmesine katkı sağlayacak.

IBM – Dijital Ajanslar Semineri’nde; esnek, kapsamlı öneriler sunan, müşteri ile birebir iletişime odaklanmış IBM çözümleri ele alınacak. Etkinlikte, bu yazılımların ajanslar için sunduğu içerik yönetimi, esnek ve geliştirilebilir framework, yerleşik sosyal medya fonksiyonları, pazarlama araçları, analitik destek, kişiselleştirme, yatırım araştırması ve entegrasyon yeterlilikleri ve benzeri özellikleri aktarılacak.

IBM – Dijital Ajanslar Semineri’nde Ortadoğu Afrika & Türkiye IBM Sistemleri, Sorumlu Pazarlama Lideri Maja Barel, IBM Global Satış Yöneticisi Joseph Preston, IBM Global Satış Yöneticisi Jeff Seifert, IBM Türkiye, Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Endüstri Çözümleri ve B2B Entegrasyon Lideri Ebru Binboğa, IBM Türkiye, Sosyal İş Geliştirme Yöneticisi Erhan Güçdemir, IBM Türkiye, Ekosistem Geliştirme Yöneticisi Jale Akyel, LuckyEye Dijital Reklam Ajansı CEO’su Tolga Artan ve Dijital Ajanslar Platformu Kurucusu Evren Kacar konuşmacı olarak yer alacak.

Etkinliğe; Ajans Başkanları, Kurucu Ortaklar, Ajans üst düzey yöneticileri (CMO, CTO, Direktörler) ve dijital pazarlama profesyonelleri katılacak.

Teknoloji Makaleleri