Perşembe, Haziran 20, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Microsoft Outlook Mobil Uygulaması Yayınlandı

microsoft_globaltechmagazineMicrosoft geçtiğimiz senelerde tüm e-posta hesaplarını Outlook servisine geçirerek kullanıcıları tek bir merkezde toplamayı başarmıştı. Ancak uzun bir süredir Outlook e-postalarının Android ve iOS cihazlarda kolayca yönetimini sağlamak için gerekli araçlar marketlerde yer almıyordu. Anlaşılan o ki Microsoft sonunda mobil kullanıcıların çağrılarına kulak verdi ve Outlook hesaplarının yönetimi için resmi Microsoft Outlook uygulamasını yayınladı.

Uygulamalar temel olarak Outlook hesaplarından e-posta gönderimi ve alımını sağlamak üzere tasarlanmış olsalar da, Gmail, Yahoo Mail, iCloud ve Office 365 gibi servisleri de kolayca yönetebiliyor ve böylece çok yönlü bir yapıya kavuşuyor.

Hem e-posta yönetimi hem de takvim yönetimi konusunda çeşitli araçlar barındıran uygulama sayesinde randevularınıza yetişmekte de sorun yaşamayacaksınız. Aynı zamanda arşivleme, silme, gelecek planlama gibi pek çok işe yarar işlevin hızlıca erişilebilir olması Outlook’un diğer popüler e-posta uygulamalarıyla kolayca yarışabilmesini sağlıyor.

Gmail’in sunduğu önemli e-postaları öne alma opsiyonu Outlook uygulamasının içerisinde de sunuluyor ve böylece kullanıcılar yüzlerce e-posta aldıklarında bunların içerisinden sadece kendilerini en çok ilgilendirenleri hemen incelemeye başlayabiliyorlar.

Microsoft Outlook Android ve iOS uygulamalarını indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

* iPhone ve iPad için Resmi Microsoft Outlook Uygulaması indir

* Android için Resmi Microsoft Outlook Uygulaması indir

Teknoloji Makaleleri