Ana Sayfa Haberler İş Dünyasının Oscar Ödülleri’nde Büyük Başarı

İş Dünyasının Oscar Ödülleri’nde Büyük Başarı

avea_globaltechmagazineAvea, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından biri olan Uluslararası Stevie Ödülleri’nde tam 8 dalda birden finale kaldı. Avea’nın müşteri hizmetleri ve servis çözümleri alanlarındaki kalitesi, dünyanın en saygın iş ödüllerinden olan Uluslararası Stevie Ödülleri’nde bir kez daha onaylandı.

Avea;

Yılın iletişim merkezi

Yılın müşteri hizmetleri departmanı

Yılın müşteri hizmetleri lideri

Yılın iş geliştirme profesyoneli

Yılın müşteri hizmetleri müdürü

Yılın müşteri hizmetleri şikayet yönetimi takımı

Müşteri hizmetlerinde inovasyon

Müşteri hizmetlerinde en iyi teknoloji kullanımı

alanları olmak üzere 8 dalda birden finale kalarak önemli bir başarıya imza attı.

Avea’nın, dünyanın en iyi ürün, hizmet ve iletişim projelerinin belirlendiği Uluslararası Stevie Ödülleri’nde 8 kategoride birden finalde yarışmasının benzeri sık görülmeyen bir başarı olduğunu belirten Türk Telekom Grubu Bireysel Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Stevie Ödülleri’ne bizim için çok önemli olan 8 kategoride birden başvuru yaptık ve başvurduğumuz her kategoride de finale kaldık. Müşterilerine hep daha iyisini sunmayı amaçlayan müşteri hizmetleri organizasyonumuz için uluslararası alanda 8 farklı dalda ilk 3’e girmiş olmak bizi gururlandırırken, daha fazlasını yapmak için de motive ediyor. Hedefine odaklanmış, genç ve yenilikçi ekibimizle müşterilerimiz için bir çözüm merkezi olmak ve müşteri memnuniyetini bir sanata çevirmek için var gücümüzle çalışmaya ve sektöre damga vuran yenilikleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.”