Ana Sayfa Haberler Taksi ve Dolmuş Şoförlerine Yenilikçi Ürünler

Taksi ve Dolmuş Şoförlerine Yenilikçi Ürünler

avea_globaltechmagazineAvea, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Taxiworld Turkey Fuarı’nda, taksi – dolmuş şoförlerine ve sahiplerine yönelik yenilikçi ürün ve hizmetlerini tanıttı. Avea, Baskonuş, Mobil Saha, Araç Takip, Güvenli Araç Takip, Araç İçi Kamera ve özel tarifelerini tanıttığı fuarda gelecek dönem teknolojilerine de ışık tuttu.

Avea, üst düzey yöneticilerin sektördeki son gelişmeleri takip ettiği ve yeni teknolojilerin sergilendiği ticari bir platform olan Taxiworld Turkey 2015’te, katma değerli ürünleriyle sektör profesyonellerinin ilgi odağı oldu.

Yenilikçi ve katma değerli ürünleriyle sosyal yaşama katkıda bulunan Avea, Baskonuş, Mobil Saha, Araç Takip, Güvenli Araç Takip, Araç İçi Kamera ve özel tarifelerini tanıttığı fuarda gelecek dönem teknolojilerine de ışık tuttu. Fuar kapsamında Türkiye’de ilk defa, açık kara, hava ve deniz taksilerinin, taksimetre, taksi güvenlik sistemleri, taksi çağrı sistemleri, operatör hizmetleri ve oto yan sanayi ürünleri sergilendi.

Avea, fuarda tüketicilerle buluşturduğu ürünlerinin dışında, trafikte çok daha rahat haberleşebilmenin yolunu açtığı ve yalnızca 19 TL’ye sunduğu özel paketini de tanıttı.

Avea’nın fuarda sergilediği uygulamalar:

Baskonuş – Telsiz yerine mesafe sorunu olmadan kullanılabilen BasKonuş uygulaması, kişileri tek tek aramak yerine oluşturulmuş olan gruplara, tek tuşla anında ulaşma imkanı veriyor. Sadece Avea’ya özel bu uygulama, herhangi bir ayar yapma zorunluğu olmadan Android telefonlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Mobil Saha – Yeni Mobil Saha ile çalışanların hem son konumlarını görüntülenebiliyor, hem de üzerlerindeki iş yüklerini izlenebiliyor. Böylelikle iş süreçleri, konum ve iş yoğunluğu açısından en uygun olan saha çalışanına yönlendirilerek verimlilik artışı sağlanıyor.

Araç Takip – Sistem, tek bir araçtan filo sahibi olan firmalara kadar, araçların sayısal bir harita üzerinde sürekli takip edilmesini sağlıyor. İnternet erişimi olan herhangi bir bilgisayar veya cep telefonundan kullanımı kolay bir ara yüz yardımıyla, gerçek zamanlı araç takibi ve filo yönetimi yapılabiliyor.

Güvenli Araç Takip – Araç takip sistemi üzerinde yer alan ek güvenlik modülü ile sürücülerin herhangi bir tehlike anında alarm durumu oluşturmasını, ilgililerin haberdar olmasını sağlıyor ve sürücü güvenliğini artırıyor.

Araç İçi Kamera – Aracın içine yerleştirilen kamera sistemleri ile araçtaki görüntülere canlı olarak erişilebiliyor ve aynı zamanda kurulan DVR sistemi ile kayıt yapılabiliyor.