Ana Sayfa Haberler Teknoser Aruba Networks’ün En İyi İş Ortağı Seçildi

Teknoser Aruba Networks’ün En İyi İş Ortağı Seçildi

teknoser globaltechmagazineHitay Yatırım Holding bünyesinde faaliyet gösteren Teknoser, aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Sistem entegrasyon alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Teknoser, Aruba Networks’ün Türkiye’deki en iyi iş ortağı seçildi. 

Türkiye’nin önde gelen sistem entegrasyon firması Teknoser, Aruba Networks’ün Türkiye’deki en iyi iş ortağı ödülüne layık görüldü. Ödül, Dubai’de gerçekleşen ve Ortadoğu bölgesinin en büyük teknoloji etkinliği olan Gitex 2015 kapsamında, Aruba Networks tarafından düzenlenen, iş ortakları ödül töreninde takdim edildi.

Ödülü Aruba Networks EMEA Başkan Yardımcısı Alan Carpentier’den alan Teknoser Genel Müdürü Bülent Tellioğlu, “Yıl içinde en büyük Aruba çözümleri satıcısı olarak ve Aruba Networks’ün düzenlediği en üst düzey sertifika programlarını tamamlayarak Türkiye’deki ilk Aruba Networks Platinum Partner olduk. Bütün Teknoser ekibini daha da motive eden ve gururlandıran bu ödüle bizleri layık gören stratejik iş ortağımız Aruba Networks’e çok teşekkür ediyoruz. Kendileri ile birlikte birbirinden önemli projelere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.