Ana Sayfa Haberler Alcatel yeni akıllı telefonlarıyla Google’un Daydream platformunu destekleyecek

Alcatel yeni akıllı telefonlarıyla Google’un Daydream platformunu destekleyecek

Alcatel Google Daydream Globaltechmagazine.comAlcatel Google’ın yıllık geliştiriciler konferansı Google I/O’da, Google’ın kısa bir süre önce gün yüzüne çıkardığı yüksek performanslı mobil sanal gerçeklik (VR) platformu Daydream’i destekleyen ilk küresel akıllı telefon üreticileri arasında yer aldığını duyurdu.

Alcatel’in Google ile yeni VR deneyimlerini destekleme amacıyla girdiği iş birliği kapsamında tüm dünyadaki tüketiciler Alcatel’in genişleyen ürün portföyüne dahil olacak yeni akıllı telefonlarında Daydream deneyimini yaşayabilecekler. Alcatel’in mühendisleri ve tasarımcıları Google ile yakın bir şekilde çalışarak platformun kullanıcı deneyimini geliştirmeyi hedefliyorlar. Alcatel uzmanları gerçekçi ses deneyimi, daha iyi deneyimler, daha iyi görüntü ve müzikten oyunlara ve eğlenceye kadar premium seviyede içerikler sunacaklar.

Alcatel’in Pazarlama Direktörü Dan Dery, iş birliğiyle ilgili şu açıklamayı yapıyor: “Alcatel’in yüksek kaliteli ve en iyi seviyede Android sanal gerçeklik deneyimini sunma kabiliyetine inancını takdirle karşılıyoruz. Donanım, içerik ve kullanıcı deneyimine yönelik yenilikçi çözümler sunarak VR ekosistemini zenginleştirmeye kararlıyız. Bu adım, müşterilerimize en yeni VR teknolojisini özgün ihtiyaçlarına göre sunma kararlılığımızın da bir devamı niteliğindedir.”

Millenial için benzersiz kullanıcı deneyimi

Alcatel’in Google ile olan iş birliği, markanın sürekli olarak eğlence deneyimi arayan Millenial ve Gen Z tüketicilerini ne kadar iyi anladığının da bir göstergesi. İş birliği, Alcatel’in en yeni teknolojileri sunarken tüketicilerinin isteklere yanıt verme kararlılığını da sergileyecek.

Sanal gerçeklik gözlükleriyle birlikte gelen, ödüllü akıllı telefon IDOL 4, sektördeki trendleri belirliyor. Daydream’I destekleyen ilk OEM’ler arasında yer almak Alcatel’in VR yenilikçiliğine olan bağlılığını da sergiliyor. innovation.

Daydream uyumlu akıllı telefonlar geliştiricilere mart ayında takdim edilen Android N işletim sistemi üzerinde çalışacak. Alcatel, yeni cihazlarını 2017’nin ilk yarısında piyasaya sunacak.