Ana Sayfa Haberler Bitdefender Testleri tam notla geçti

Bitdefender Testleri tam notla geçti

bitdefender globaltechmagazineBitdefender, bağımsız antivirüs araştırma ve test merkezi AV-Comparatives’in düzenli olarak gerçekleştirdiği ve güvenlik ürünlerinin performansını değerlendirdiği testlerden bir kez daha tam not aldı. Global antivirüs yazılım şirketi Bitdefender, Gerçek Dünya Koruma Testi ve Mobil Güvenlik testlerinde en iyi güvenlik çözümlerinden biri oldu.

Prestijli bağımsız test kuruluşları yıl boyunca, kullanıcıların cihazlarını gözleri kapalı emanet edebileceği, yüksek koruma standartlarına uygun güvenlik çözümlerini belirlemek için bir dizi test gerçekleştiriyor. Testlerde büyük başarı gösteren global antivirüs yazılım kuruluşu Bitdefender, Avusturya merkezli bağımsız test kuruluşu AV-Comperatives’in gerçekleştirdiği son testlerden de tam not aldı. 19 güvenlik çözümünün 346 farklı vaka testinden geçirildiği Gerçek Dünya Koruma Testi’nden tam notla geçen Bitdefender, kullanıcılarına %100 koruma sağladığını bir kez daha kanıtladı. Üstelik hiç “false positive” yani yanlış alarm olmadan.

Mobil Güvenlik Testinde Büyük Başarı

Bitdefender, 13 mobil güvenlik ürününün incelendiği AV-Comparatives Mobil Güvenlik testinden de tam not aldı. AV-Comparatives uzmanlarının “kötü amaçlı yazılımlara karşı mükemmel koruma sağlayan kullanıcı dostu bir ürün” olarak tanımladığı Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs ürünü, pil ömrünü neredeyse hiç etkilemeyerek, %100 koruma ve 0 “false positive” ile 12 mobil güvenlik çözümünü geride bıraktı ve performansıyla en avantajlı mobil güvenlik çözümü oldu.

AV-Comparatives Gerçek Dünya Koruma Testi Ağustos 2016 Sonuçları: https://www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2016/09/avc_factsheet2016_08.pdf

AV-Comparatives Mobil Güvenlik Testi Eylül 2016 Sonuçları: https://www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2016/09/avc_mob_2016_en.pdf