Ana Sayfa Haberler Avrupa’da Online Ödeme Sistemi Edenred ile modernleşiyor

Avrupa’da Online Ödeme Sistemi Edenred ile modernleşiyor

Edenred globaltechmagazineAvrupa’da Online Ödeme Sistemi Edenred ile modernleşiyor.

42 ülkede ön ödemeli hizmet kuponları ve kartları alanında faaliyet gösteren ve dünya çapında 42 milyon kullanıcısı olan Edenred, Avrupa’da şirketlerin tüm işlemlerini otomasyona geçirecek ve masraflarını azaltacak bir çözüme imza atıyor. Edenred’in sanal kart yöntemiyle sunacağı çözüm ile online ödeme sistemi çok daha kolay bir hale gelecek. Bu yeni uygulama, Edenred Corporate Payments markası adı altında sunulan ilk girişim olma özelliği de taşıyor.

Ödeme hesabı yönetimi şirketler için yönetmesi karmaşık ve masraflı bir süreç olabiliyor. Edenred, Avrupa’da bu soruna çözüm sunmak için şirketler ve tedarikçileri arasındaki işlemleri yeni nesle taşıyacak bir uygulamaya imza atıyor. Edenred’in Corporate Payments markası adı altında sunacağı uygulama, ödeme yöntemlerini sanal kart kullanarak daha az masraflı, kolay ve güvenli hale getirecek. 

Sistem nasıl işleyecek?

Şirketler sanal kart ile ödeme yaparken tek kullanımlık bir MasterCard numarası yaratılıyor ve bu numara her işlemde farklı olacak şekilde tedarikçiye aktarılıyor.  Yüksek güvenlik sağlayan bu özellik, hızlı olmasının yanı sıra işlemlerin takibini de kolaylaştırıyor. Edenred ayrıca kendi müşterilerine de sanal kart seçeneği sunarak, işlem maliyetlerini azaltıyor.