Pazar, Haziran 23, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

VeeamON Forum Türkiye 2017 için geri sayım başladı

VeeamON-globaltechmagazineSektörün önde gelen BT profesyonellerini bir araya getirecek olan VeeamON Forum Türkiye 2017 için geri sayım başladı.

Kesintisiz çalışan şirketlerin ve iş sürekliliği üzerinde modern veri merkezlerinin etkisinin tartışılacağı VeeamOn Forum 2017, 5 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirilecek. Etkinlikte sektörün uzman isimleri tüm uygulama ve veriler için uçtan uca bir koruma stratejisi oluşturulması, sektörün son gündemi fidye yazılımlarına karşı önlemler, sanal ve fiziksel ortam çözümleri ile dijital dönüşüm ve karma buluta geçiş ile çözülen BT sorunlarının çözümüne kadar bir çok konu gündeme taşınacak.

Kesintisiz çalışırlık konusu önemini artırırken, gerçekleştirilen Veeam Kesinitisiz Çalışırlık Raporu’na göre büyük şirketlerin yüzde 82’si “Kesintisiz Çalışırlık Farkı” problemi yaşadığını ve bu problemin yılda 21.8 milyon dolara ulaşan zararlara yol açtığını gözler önüne seriyor. Ayrıca araştırmaya katılanların 3’te 2’si de bu yüzden gerçekleştirmek istedikleri inovasyonların hayata geçemediğini belirtiyor.

VeeamON Forum Türkiye 2017’de çözüm sağlayıcı ve müşteri olarak bir çok önemli isim de düzenlenecek panallerde katılımcılarla buluşacak. Microsoft Türkiye Kurumsal İş Ortakları Genel Müdür Yardımcısı Tarık Tüzünsu, Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Genel Müdürü Yakup Börekcioğlu, Veri Kurtarma Hizmetleri Kurucu Ortağı Serap Günal ve Veeam Türkiye Ülke Müdürü Ozan İnan’ın yer alacağı ilk panelde dijital dönüşümün vazgeçilmez iki bileşeni olan iş sürekliliği ve siber güvenlik konusu tartışılacak. Bosch Türkiye IT Direktörü Emel Tural ve Otokar IT Müdürü Altuğ Soydan’ın katılacağı ikinci panelde ise son dönemin en önemli gündem başlıkları arasında yer alan Endüstri 4.0 ile otomasyonun otomotiv ve üretim sektörüne etkileri konuşulacak. Katılımcıların, karşılaştıkları sorunlara çözüm arayacakları bu etkinlikte ayrıca kesintisiz çalışırlık için uçtan uca çözümlere yönelik inovatif yaklaşımlar da gün içerisindeki oturumların gündeminde olacak. 

Her yıl yüzlerce BT profesyonelini ağırlayan VeeamON Forum Türkiye 2017 hakkında daha fazla bilgi almak ve  kayıt yaptırmak için https://go.veeam.com/veeamon-forum-turkey adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji Makaleleri