Pazartesi, Temmuz 15, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Veeam Software’in yeni CMO’su Kate Hutchison oldu

Veeam-GlobaltechmagazineŞirketlerin kesintisiz çalışabilmesine yönelik çözümlerin yenilikçi tedarikçisi Veeam Software Kate Hutchison’ın CMO olarak atandığını duyurdu.

Hutchison, Veeam’in global pazarlama organizasyonunu yönetecek. Hutchison, doğrudan Eş CEO ve Başkan Peter McKay bağlı olacak.

Kate Hutchison, Veeam’in üstün özellikleri ve dijital ekonominin arkasındaki güç olan verinin kesintisiz çalışmasını sağlamadaki liderliğini genişletecek vizyonuyla heyecan verici bir şirket olduğunu söylüyor. Hutchison “Şirketler dijital olarak dönüşmeye devam ettikçe kesintisiz çalışırlık çözümlerini güçlendirmeye ihtiyaçları da büyüyecek ve Veeam de geçen 10 yılda yaptığı gibi yine her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için orada olacak. Bu Veeam’e katılmak için harika bir zaman ve şirketin ikinci büyüme on yılında markamızın pazar payını artırmak ve bilinirliğini daha da genişletmek için sabırsızlanıyorum.”

Long Island University, Southampton College’dan (şimdi SUNY Stony Brook’un bir parçası) mezun olduktan sonra San Francisco State University’de master yapan Hutchison, 2005’te Long Island University, Southampton College’dan Seçkin Öğrenci ödülünü aldı.

Peter McKay, Kate Hutchison’ın özellikle hızlı büyüme ve dönüşüm dönemlerinde pazar ekiplerini yönetmekteki tecrübesinin Veeam’in 1 milyar dolar ve üstü ciroya ulaşma hedefinde ekiplere değerli stratejik ve sektörel öngörüler getireceğini belirtiyor. McKay  “Kate, sektörün önde gelen şirketlerinde pazar payının artmasını hızlandırırken marka tanınırlığını da yönetti. Böyle bir deneyimin benzeri yok. Dünya genelindeki şirketlere 7/24 kesintisiz çalışırlık çözümleri sağlama görevimizi gerçekleştirirken Kate de şirketimizin gelişimi ve evriminde önemli bir rol oynayacak. Ekibimizin bir parçası olmasından dolayı çok memnunum.” Yorumunda bulundu.

Teknoloji Makaleleri