Ana Sayfa Haberler Sensormatic, Extreme Networks tarafından yılın iş ortağı seçildi

Sensormatic, Extreme Networks tarafından yılın iş ortağı seçildi

Sensormatic-Extreme-NetworksGeçtiğimiz aylarda Atina’da düzenlenen Extreme Networks EMEA İş Ortakları Etkinliğinde en başarılı ve yenilikçi iş ortakları belirlendi.

Extreme Networks, geçtiğimiz ay Atina’da Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesindeki iş ortaklarına yönelik bir etkinlik düzenledi. 175’in üzerinde iş ortağının katıldığı etkinlikte, yeni ürünler, demolar,  iş ortağı programındaki yenilikler, satış ve pazarlama stratejileri katılımcılara aktarılırken, aynı zamanda ülkelere göre yılın en başarılı ve yenilikçi iş ortakları da belirlendi. Türkiye’de “Yılın İş Ortağı” olarak kamu ve özel sektörde birçok başarılı projeye imza atan Sensormatic seçildi.

Sensormatic, sektöre dair güçlü bilgi birikimi ve Extreme Networks ürün portföyü ile hem kamu hem de özel sektörde birçok başarılı projeye imza atarak bu yıl Türkiye’de en yüksek hacme ulaşan iş ortağı oldu.

Türkiye’de bilişim sektörüne öncülük eden kuruluşlardan biri olmaktan gurur duyduklarını belirten Sensormatic CEO’su İsmail Uzelli, “Kurulduğumuz 1994 yılından bu yana gelişen teknolojilerle birlikte kendimizi yeniliyor, bilişim sektörü ve Türkiye için yeni nesil  ürün ve çözümlerle değer üretiyoruz. Extreme Networks tarafından Türkiye’de ‘Yılın İş Ortağı’ olarak seçilmemiz doğru yolda olduğumuzun en önemli göstergelerinden biri” dedi.

Sensormatic Güvenlik Hizmetleri

25 yıldır sektör lideri olarak hizmet veren Sensormatic, sektöre ve ihtiyaca özel tasarladığı marka bağımsız çözümlerle öne çıkan bir teknolojik çözüm entegratörüdür. 300’e yakın uzman çalışanıyla ve Türkiye’deki 14 ofisi ile Perakende, Havacılık, Kamu ve Adalet, Bankacılık ve Finans, Ticari ve Endüstriyel, Enerji, Sağlık, Eğitim, Lojistik, Spor, Turizm ve Otelcilik alanlarına güvenlik ve operasyonel verimliliğe doğrudan etki eden teknolojik çözümler sunar. Sensormatic’in sunduğu çözümler; video izleme ve geçiş kontrol çözümleri, biyometrik sistemler, çevre güvenlik sistemleri, yangın algılama ve alarm çözümleri, elektronik ürün takip çözümleri, RFID ve mağaza içi analiz çözümleri, kişi sayma sistemleri, kablolu ve kablosuz ağ çözümleri gibi yenilikçi ve entegre teknolojilerden oluşur.