Ana Sayfa Haberler Sektörün deneyimli ismi Hakkı Eren NetCore Bilişim’de

Sektörün deneyimli ismi Hakkı Eren NetCore Bilişim’de

Hakki-Eren-Netcore-globaltechmagazineTürkiye ve bölgesinde başarılı projelere imza atan, sistem entegrasyonu ve yeni nesil teknolojiler alanında işletmelere tasarım, kurulum ve danışmanlık ile birlikte outsourcing, bakım-onarım hizmetleri sunan NetCore Bilişim kadrosunu güçlendirerek yatırımlarına devam edeceğini duyurdu.

Geleceğin inşası için deneyimin önemini vurgulayan NetCore Yönetim Kurulu Başkanı Şadi Dincel, sektörün çok iyi tanıdığı, entegrasyon ve dağıtım kanalında ileri düzeyde deneyimlere sahip Hakkı Eren’in şirketin yeni genel müdürü olarak çalışmalara başladığını duyurdu.

University of Sussex, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan Hakkı Eren, çalışma hayatına finans sektöründe başlamış, birçok bankada farklı departmanlarında çalışmış, CIO olarak görev yapmıştır.  Birçok finans kuruluşunda yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunmuştur. Türkiye’nin en büyük sistem entegratörlerinden birinde uzun yıllar CEO olarak görev yaptıktan sonra Avnet Technology Solutions Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürütmüştür. Hakkı Eren, Şubat 2017 – 2019 yılları arasında Türkiye’de ve bölgesinde önemli büyüme oranlarına imza atan Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş Genel Müdürü olarak görevini sürdürmüştür.

NetCore Bilişim Hakkı Eren’in yönetiminde sistem entegrasyonu hizmetlerini yaygınlaştırmayı ve çeşitlendirmeyi hedeflemektedir.

Netcore Hakkında

Lider teknoloji markalarının iş ortağı olan NetCore Bilişim katma değerli servisler yaklaşımı ile müşteri ihtiyaçlarına uygun projeler sunmaktadır. NetCore Bilişim, yüksek teknoloji bileşenleri kullanarak, konularında uzman kadrosu ile sektörde bilişim alanında ilerlemeyi hedefleyen kurumların mevcut alt yapılarına uygun çözümler üretmekte ve dünyanın önde gelen markalarının ürünlerine yönelik tasarım, kurulum ve danışmanlık ile birlikte outsourcing, bakım-onarım hizmetlerini sağlamaktadır. Bu amaçlarla kurulmuş olan NetCore Bilişim Hizmetleri sistem entegratörü kimliği ile sektör bağımsız anahtar teslim çözümler üretip, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla son teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.