Pazartesi, Temmuz 15, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

İletişim dünyasına yeni bir soluk

update-globaltechmagazineHalkla ilişkiler sektörünün tecrübeli isimlerinden Ferda CAMCI ATAŞ ve Berker AYVACI’nın kurucu liderliğindeki yeni nesil iletişim danışmanlığı ajansı UPDATE, stratejik marka planlamadan medya iletişimine, itibar yönetiminden satış odaklı özel projeler geliştirmeye, iletişimin tüm alanlarında müşterilerine etkin ve yaratıcı çözümler sunma hedefiyle yola çıkıyor.

Günümüz iş dünyasında iletişim, markaların başarısı için kritik bir unsur olarak öne çıkıyor. Markaların özellikle dijital PR alanındaki çalışmalarını desteklemeyi hedefleyen Update, değişen yaşam koşullarıyla birlikte iletişim sektöründeki hızlı dönüşümü yakından takip ediyor ve markaların iletişim stratejilerini bu değişime paralel bir şekilde güçlendiriyor. UPDATE, hizmet sunduğu markaların tüm hedef mecralarda eş zamanlı ve tek sesli bir şekilde görünür olmasını sağlayacak bir anlayışla hareket ediyor. Ajans, yeni çağın iletişim dilini kullanarak markaların hedef kitlesiyle güçlü bir bağ kurmasına yardımcı olmak üzere her bir markayı benzersiz bir şekilde ele alıp onlara özgü çözümler sunuyor.

Markaların dijital ayak izini artırmak için çalışıyor

UPDATE, günümüzün hızla dijitalleşen iletişim ortamında markaların dijital varlıklarını ve itibarlarını yönetmeye odaklanan bir iletişim disiplinini benimsiyor. UPDATE, halkla ilişkilerin temel ilkelerini dijital medya platformlarına uyarlayarak markaların hedef kitleleriyle etkileşim kurmasına, bilinirliklerini artırmasına ve olumlu bir itibar oluşturmasına yardımcı olmak üzere yola çıkıyor.

Bütüncül hizmet anlayışıyla öne çıkıyor

UPDATE İletişim Danışmanlık, stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında markalara 360 derece hizmet sunuyor. Gündem yönetimi, pazarlama iletişimi, medya ve lider iletişimi, etkinlik yönetimi, dijital iletişim, kriz iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk ve eğitim danışmanlığı gibi iletişimin uçtan uca tüm alanlarında markaların doğru zamanda, doğru mesajla, doğru yerde konumlandırılmasını sağlıyor.

Satış odaklı iletişim projelerini odağına alıyor

Doğrudan hedef kitleye ulaşan iş geliştirme ve satış odaklı projeleri hayata geçirmenin yolu, sürdürülebilir ilişkiler kurma yeteneğine dayanıyor. Bu noktada satış odaklı iletişim projeleri devreye giriyor. Update İletişim Danışmanlık, sektörün önde gelen isimlerinin ve tanınmış mecraların moderatörlüğünde gerçekleştirdiği projelerle, markaların satış stratejilerini güçlendirmelerine ve potansiyel pazarlama ve satış ekosistemi oluşturmalarına imkan tanıyor.

Update İletişim Danışmanlık hakkında

UPDATE, uzun yıllardır iletişim sektörünün uçtan uca her alanında onlarca farklı sektörden markayla çalışmış, Ferda ATAŞ ve Berker AYVACI ortaklığında 2023 yılında kuruldu.

Markalara algı yönetimi, itibar yönetimi, iş geliştirme ve satış süreçlerini geliştirmeye yönelik danışmanlık hizmetleri sunan UPDATE, her bir markaya özel terzi usulü ve yenilikçi yaklaşımlarla iletişim stratejileri oluşturuyor, bu stratejileri döneme uygun şekilde güncelliyor ve geliştiriyor.

PR ve stratejik iletişim danışmanlığından gündem yönetimine, pazarlama iletişiminden medya ilişkileri ve lider iletişimine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan UPDATE, zorlu rekabet koşullarında markaları bir adım öne çıkaracak başarı hikayelerini yazan bir iş ortağı olarak konumlanıyor.

Teknoloji Makaleleri