Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Dijital Topuklar 2018

1 Kasım 2018 @ 08:30 - 18:00

Dijital Topuklar 2018 etkinliği 1 Kasım günü İTÜ Maçka Kampüsü, Mustafa Kemal Amfisi’nde düzenlenecek.

Dijital Topuklar olarak bu yıl içeriğimizin yapılanmasında bir değişikliğe gittik ve geçtiğimiz senelerdeki, 4-5 konuşmacının olduğu, 45-50 dakika süren panellerin yerine tek kişilik konuşmaların ve 25-30 dakikalık, 2-3 konuşmacının katıldığı panellerin olduğu, daha dinamik bir yapı kurguladık.

40 konuşmacımız var bu yıl… Bu 40 kişinin 40’ının da o gün orada olacak olmasının bir sebebi var… Hemen hepsiyle ya yüz yüze, ya modern teknolojinin getirdiği imkânlar sayesinde buluştuk; derdimizi anlattık. Panel konuşmacılarını bir araya getirdik… Onlar nasıl konuşacaklarını kendi aralarında planlarlarken, biz 1 Kasım sahnesini hayal ederek kendimizden geçtik. Her birini dinlemeye can atıyoruz.

Müthiş heyecan veren isimler var bu sene aramızda… Tutkularının peşinden koşarak kendini bambaşka bir sanat dalının içinde bulan Arzum Onan, yanlış ezberleri bozmayı hedeflediği çalışmalarını sahnemize taşıyacak. Hayatı boyunca cesaretiyle ilham vermiş, mücadeleyi hiç bırakmamış oyuncu Ayta Sözeri, “benim hikâyem” diyecek ve seçilmiş ailesinin ona nasıl destek olduğunu izleyicilerle paylaşacak. İki kolu olmadan dünyaya gelen, 4 yaşında ayaklarını kullanarak resim yapmayı, 5,5 yaşında 12 saatte yüzmeyi öğrenen paralimpik yüzücü ve ressam Sümeyye Boyacı, vazgeçmeme hikâyesiyle izleyicilerimize ilham olacak.

Detaylar

Tarih:
1 Kasım 2018
Saat:
08:30 - 18:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , ,
Website:
https://www.dijitaltopuklar.com/2018/10/dijital-topuklar-2018-program/

Organizatör

Dijital Kadın Platformu

Mekan

İTÜ Maçka Yerleşkesi
ITU Mustafa Kemal Amfisi Macka , Istanbul
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar