Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Forcepoint NGFW “Firewall Ötesi”

4 Temmuz 2018 @ 10:00 - 11:30

Tech-Data-Forcepoint-WebinarForcepoint NGFW “Firewall Ötesi” Canlı Webinar

Kusursuz bir mimaride tasarlanmış basitleştirilmiş yönetim ara birimi, ileri teknoloji deep-inspection yetenekleri, gelişmiş firewall atlatma tekniklerine karşı ortaya koyduğu üstün performans ve SD-WAN topolojide hayatınızı kolaylaştıran özellikleri ile sizlere Forcepoint Yeni Nesil Güvenlik Duvarımız hakkında güncel bilgiler sunmak istiyoruz.

Web sunumumuz da değindiğimiz konular:

• Güvenlik teknolojilerinde insan faktörü
• En zayıf halka ve uygulama yönetimi
• Cephede son durum : Ransomware & Firewall savaşları
• SD-WAN ile altyapı maliyet ekonomisi
• NG Security Platform için yeni hikayeler
• Merkezi yönetim, ama nasıl?
• Daha pratik deployment’lar için 5 öneri
• Kesintisiz VPN için altın kurallar
• IPS ve analiz teknikleri, yeni neler var?
• HA için limitleri zorluyoruz

 

Hemen Kayıt Olun

 


Tech Data Bilgisayar Sistemleri Tic. A.Ş, Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Bildirimi ve İzin Bildirimi

Bu Aydınlatma Bildirimi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”) ile düzenlenen gerçek kişilerin “Kişisel Verilerinin” işlenmesi ve aktarılması kapsamında hazırlanmıştır. 6698 sayılı Kanun kapsamında, şirketimiz ile paylaşmış olduğunuz tarafınıza ait her türlü güncel bilgi “Kişisel Veri” olarak kabul edilecektir.Tech Data Bilgisayar Sistemleri Tic. A.Ş (“Tech Data”) olarak, sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz kapsamında kişisel verilerinizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanun”) uyarınca azami özen ve hassasiyet ile işlemekteyiz. Kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini engellemek ve kişisel verilerinizin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlamak için gerekli güvenlik düzeyini sağlamak amacıyla mümkün olan teknolojik imkânlar dâhilinde ilgili teknik ve idari tedbirleri alıyoruz. Bu çerçevede, verilerinizi nasıl işlendiği, kimlerle ve hangi durumlarda paylaşabileceği hususunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Açık rıza beyan talebi

Dijital ortamda yapılacak olan sunum (Webinar-Webcast) kapsamında Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş ile paylaşmış olduğunuz veriler sadece dinlemek, izlemek için katıldığınız ya da talepte bulunmuş olduğunuz çözüm, ürün ve servislerin sizlere sağlanabilmesi için kullanılacaktır. Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş tarafından düzenlenmiş olan aktivite kapsamında, IT çözümleri, ürünleri, danışmanlık hizmetleri, bunlardan biri ya da tümü için yapacağınız talepleri sağlamak için kaydedilmektedir. Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş tarafından düzenlenen aktiviteden yararlanmak amacıyla form doldurarak paylaşmış olduğunuz bilgiler sadece Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş’nin sizi telefonla ve e-mail aracılığı ile bilgilendirilmeniz amacıyla kullanılabilecek olup; başka bir amaçla kullanılmayacaktır. Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş sadece kampanya ve aktivite kapsamında iş ortaklığı yaptığı; kampanyaya ya da aktiviteye dahil olan uluslar arası teknoloji üretici şirketleri / şirketi ile bilgi paylaşımında bulunacaktır. Aktiviteye katılmak için verilerinizi paylaşmanız ile yukarıdaki şartları ve açık rıza beyanını okuyarak kabul etmiş olmaktasınız. Bilgilerinizi kayıt sayfasına girmeniz, ‘Dijital onayınız’’ olarak kabul edilecek olup; ek bir onay ve açık rıza beyanı gerekmeksizin; Tech Data Bilgisayar Sistemleri A.Ş tarafından sizlerle iletişime geçilebilecektir. İtiraz etmeniz, verilerinizin silinmesi talebiniz ya da ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında talepleriniz için marketing.tr@techdata.com ya da info.tr@techdata.com adresine e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Detaylar

Tarih:
4 Temmuz 2018
Saat:
10:00 - 11:30
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, , , ,
Website:
https://techdata.zoom.us/meeting/register/2dbb41cf68820b61dc2040ba88984b7b

Organizatör

Tech Data