Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Global SatShow 2017

9 Kasım 2017 @ 08:30 - 10 Kasım 2017 @ 18:00

Dünya uydu-uzay piyasalarına yön veren 3.Global Satshow, 09-10 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Teknoloji takipçileri, endüstri uzmanları ve girişimcileri bir araya getirecek 3.Global SatShow’da endüstriyi etkileyen en güncel eğilimler ve gelişmeler tartışılacak.

Dünyanın en etkili iş geliştirme platformu olma hedefiyle yola çıkan Global Satshow’un üçüncüsü, MÜSİAD’ın stratejik partnerliğinde ve ESOA (EMEA Satellite Operators’ Association- EMEA Uydu Operatörleri Birliği) ev sahipliğinde, title sponsor TÜRKSAT, ana sponsor Es’hailSat, altın sponsor Mitsubishi Electric, Uydu akıllılaşıyor bölüm sponsoru İntelsat, öğle yemeği sponsoru Arris,  dünyanın en büyük uydu ekosistemi derneği GVF, dünyanın en geniş profesyonel ağ yapılanması SSPI ve RG destekleriyle 9-10 Kasım tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl Bilim ve Teknoloji bakanımız Sn. Faruk Özlü’nün açılış konuşmasıyla kapılarını açan Global SatShow, üçüncü kez kapılarını açacak.

Uydu ve uzay sektörünün önemli gelişmelerinin değerlendirildiği uydu konferansı, sergi ve ödülleri kapsayan, her yıl gerçekleşen fuar sektör uzmanları ve profesyonellerin yansıra teknoloji takipçilerini ve girişimcileri bir araya getiriyor. Networking fırsatları ve ‘Uydu Endüstrisi Lider Ödülleri’ ise bu küresel etkinliğe canlılık katıyor.

Detaylar

Başlangıç:
9 Kasım 2017 @ 08:30
Bitiş:
10 Kasım 2017 @ 18:00
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, ,
Website:
http://www.globalsatshow.com/

Organizatör

Global SatShow

Mekan

Haliç Kongre Merkezi
İstanbul, Türkiye + Google Haritalar