Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

HP Roadshow 2015

6 Ekim 2015 @ 11:30 - 18:30

Derinlemesine bilgi edinin ve yeniliğin gücüne şahit olun

İşletmeler ve hükümetler için zorlu değişikliklerin büyük bir hızda gerçekleştiği bir çağda yaşıyoruz. Öncü şirketlerin de bu değişikliklere sürekli uyum gösterebilmesi gereklidir. Böyle bir ortamda yeni fikirlerden, yeni iş fırsatlarından yararlanmak ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda işletmenizin hızına ayak uydurabilen BT çözümlerine ihtiyaç duyarsınız.

Hewlett Packard Enterprise olarak, Yeni İş Tarzı için BT çözümleri sunuyoruz. Esnetilip ölçeklendirilerek işletmenize uyum gösteren hibrit altyapılar sayesinde kuruluşların fikirlerini hemen hayata geçirebilmesini sağlıyoruz. Dijital varlıklarınızı korumanıza yardımcı oluyoruz. Daha iyi ve daha hızlı karar verme süreçleri elde etmeniz için verilerinizin %100’ünü kullanmanızı sağlıyoruz. Ve işyerindeki üretkenliği artırmaları için müşteri, çalışan ve iş ortaklarınıza zengin dijital ve mobil deneyimler sunmanızı mümkün kılıyoruz.

BT’nin geleceğini birlikte keşfedelim

Hewlett Packard Enterprise Roadshow etkinliğine katılın ve BT ortamlarınızı nasıl daha etkin, daha üretken ve daha güvenli hale getirebileceğimizi ilk öğrenenlerden biri olun.

Detaylar

Tarih:
6 Ekim 2015
Saat:
11:30 - 18:30
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,
Website:
http://h71056.www7.hp.com/roadshow/istanbul/overview

Organizatör

HP

Mekan

Hilton İstanbul Bomonti Hotel
Silahşör Cd. No:42, 34381 Şişli/İstanbul
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar