Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

IDC Türkiye 2017 Finans Zirvesi

21 Kasım 2017 @ 08:00 - 18:50

IDC Türkiye 2017 Finans Zirvesi, finans sektöründeki hızlı dönüşümü paylaşıyor olacak.

Finans sektörünün lider kurumları, 21 Kasım Salı günü “IDC Türkiye Finans Zirvesi” için Wyndham Grand Levent, İstanbul’da bir araya geliyor. Sektörde yaşanan son gelişmelerin ele alınacağı etkinlik, yeni stratejilerin paylaşıldığı, Türkiye’nin finans, sigorta, borsa ve yatırım kuruluşlarının üst düzey BT ve işbirimleri yöneticilerinin bir araya geldiği eşsiz bir platform olarak finans sektörününün geleceğine net bir bakış sağlayacak.

Bilişsel ve yapay zeka ile finansal teknolojilerin artan kullanımı, finans sektörünün hızlı bir dijital dönüşüme girmesini sağladı. Müşterinin değişen doğası ve işletmelerin çevikliğe artan talepleri, dijital dönüşümü kurumlar için mutlak bir zorunluluk haline getiriyor. İşletmeler, operasyonlarını dijital olarak dönüştürürken yenilikçi çözümler ve müşteri odaklı stratejiler geliştiriyor. Çevrimiçi ve mobil dağıtım kanallarını akıllıca kullanan bankalar, rakiplerine göre ciddi avantaj sağlıyor ve müşteri deneyimini güçlendiriyor.

IDC Finans Zirvesi’nde, artan rekabet koşulları, 3. Platform teknolojileri ve organizasyonların dijitalleşme zorunlulukları, çevik ve hızlı aksiyon alabilen organizasyonlara dönüşebilmek için atılması gereken adımlar gibi temel konu başlıkları tartışılacak. Sektörün lider teknoloji ürün ve hizmet sağlayıcıların sunumlarıyla son kullanıcı başarı hikayelerine de yer verilecek.

Detaylar

Tarih:
21 Kasım 2017
Saat:
08:00 - 18:50
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,
Website:
https://idc-cema.com/eng/events/64788-idc-financial-services-conference-2017

Organizatör

IDC

Mekan

Wyndham Grand Levent
İstanbul, Türkiye + Google Haritalar