Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı

9 Mayıs 2017 @ 08:00 - 10 Mayıs 2017 @ 17:10

IFINTEC Finans Teknolojileri Konferansı ve Sergisi, 09-10 Mayıs 2017 tarihlerinde Steigenberger Hotel Maslak İstanbul’da düzenlenecektir. IFINTEC, Bankacılık Teknolojilerine, Bankacılık Çözümlerine ve Finans Teknolojilerine odaklanan bir konferanstır. IFINTEC Konferansı, bankacılık çözümleri ve finans teknolojileri alanında EMEA bölgesinin en büyük konferanslarından birisidir. Bankacılık Teknolojileri, Finans Teknolojileri, Bireysel Bankacılık, Ana Bankacılık, Yeni Nesil Bankacılık, Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı, Evrensel Bankacılık, Şubesiz Bankacılık, Ödeme Sistemleri, Şube Otomasyonu, Güvenli Bankacılık, Bankacılık BT Sistemleri, Büyük Veri, Dijital Transformasyon, CRM, Yönetişim Risk Uyumluluk ve Sigortacılık Teknolojileri konferansın başlıca konu başlıklarındandır.

850+ katılımcı, 15+ ülkeden katılım, 40 konuşmacı, 35+ konuşma oturumu ile IFINTEC 2016 Konferansı çok başarılı olarak düzenlenmiştir. IFINTEC 2017 Konferansı’na Türkiye’den ve dünyanın birçok ülkesinden yoğun katılım beklenmektedir. IFINTEC kaçırılmaması gereken bir etkinliktir.

IFINTEC Konferansı, konuşmacıların tecrübelerini, bilgi birikimlerini, vizyonlarını ve gelecek öngörülerini ziyaretçilerle paylaştığı bir platform sunmaktadır. Türkçe ya da İngilizce olarak yapılacak olan konferans konuşmaları simültane olarak Türkçe ya da İngilizce’ye çevrilecektir. Konferans sergi alanında sponsor firmaların tanıtım alanları bulunacaktır. Konferansa katılan sponsorlar çözümlerini ziyaretçilerine tanıtma imkanı bulacaklardır.

IFINTEC Konferansı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için konferans web sitesini ziyaret edebilirsiniz:  www.ifintec.com

Detaylar

Başlangıç:
9 Mayıs 2017 @ 08:00
Bitiş:
10 Mayıs 2017 @ 17:10
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,
Website:
http://www.ifintec.com/

Organizatör

Ifintec

Mekan

Steigenberger Hotel Maslak
Emniyetevleri, Büyükdere Cd. No:233, 34398
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar