Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Mobil Teknolojiler Günü

6 Nisan 2016 @ 08:45 - 16:20

1992 yılından günümüze bilişim sektöründe hizmet veren Univera, her yıl farklı birçok sektörden Satış, Ticari Pazarlama, Depo ve Lojistik, Dağıtım, Bilgi İşlem profesyonelini, Mobil Teknolojiler Günü etkinliği ile bir araya getiriyor.

Bugüne kadar 14 kez düzenlenen Mobil Teknolojiler Günü etkinliğinin amacı; farklı birçok sektörden “Mobil Teknoloji” kullanıcısının, katılımcılarla deneyimlerini paylaşması ve mobil teknolojiler konusundaki gelişmelerinin duyurulmasıdır.

Tüm gün süren etkinlik, ziyaretçiler için yeni teknolojileri tanıma ve kullanıcı deneyeimlerini dinleme fırsatı yaratırken, sponsor firmalar için de kendilerini ve hizmetlerini ziyaretçilerle paylaşabilecekleri ve ürünlerini sunum ve fuaye alanındaki stantlarında tanıtabilecekleri bir ortam sunmaktadır.

Ortalama 250+ kişinin katıldığı Mobil Teknolojiler Günü etkinliğinde fuaye alanı, sponsor firmaların stantlarıyla yer aldıkları ve ziyaretçilere ürün/hizmetlerini tanıttıkları bölümdür. Toplam 5 aradan oluşan Mobil Teknolojiler Günü’nde, ziyaretçiler, sponsor/çözüm ortağı firmaların stantlarını ziyaret ederek, firma ve verdiği hizmetlerle ilgili detaylı bilgi alıp, iş ilişkisinin başlangıcı sağlanır.

Detaylar

Tarih:
6 Nisan 2016
Saat:
08:45 - 16:20
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
, ,
Website:
http://www.mobilteknolojilergunu.com/

Organizatör

Univera

Mekan

İstanbul Marriott Hotal Asia
Kayişdağı Caddesi No:1/1 Ataşehir / İSTANBUL
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar