Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

TBD Kamu-BİB 18

19 Mayıs 2016 @ 09:30 - 22 Mayıs 2016 @ 18:30

Türkiye Bilişim Derneği’nin (TBD) düzenlediği ve Türkiye’nin en köklü kamu bilişim platformu olan TBD Kamu-BİB’18’de kamu verilerinin paylaşılmasından akıllı şehirlere, büyük veri uygulamalarından siber güvenliğe kadar gündemdeki birçok konu masaya yatırılacak.

İki gün sürecek etkinlikte Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşümü konusunda öne çıkan ve katma değeri yüksek kamu projeleri de ele alınacak.

Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en köklü kamu bilişim etkinliği olan TBD Kamu-BİB, kamu özel sektör buluşmasının 18’incisi 19-22 Mayıs 2016 Xanadu Otel Antalya’da yapılacak. 2023 ve Ötesi “Akıllı Üretim, Verimli Devlet” ana temalı TBD Kamu-BİB’18’de kamu verilerinin paylaşılmasından akıllı şehirlere, büyük veri uygulamalarından siber güvenliğe kadar birçok güncel konu uzman isimler tarafından her yönüyle değerlendirilecek.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ve Dijital Türkiye Platformu tarafından da desteklenen 18’inci TBD Kamu-BİB’de Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşümü konusunda öne çıkan ve katma değeri yüksek kamu projeleri de ele alınacak. Alanında uzman kamu ve özel sektörün üst yöneticilerinin görüş ve tecrübelerini paylaşacağı iki gün sürecek etkinlik kapsamında çağrılı konuşmacıların yanı sıra Türkiye’nin Sayısal Gündemi ile ilgili davetli konuşmacıların katılacağı paneller düzenlenecek.

Detaylar

Başlangıç:
19 Mayıs 2016 @ 09:30
Bitiş:
22 Mayıs 2016 @ 18:30
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
Website:
http://www.kamu-bib.org.tr/

Organizatör

Türkiye Bilişim Derneği

Mekan

Xanadu Otel Antalya
Belek Turizm Merkezi, Acısu Mevkii PK 49, 07505 Karadayı/Serik/Antalya
Antalya, Türkiye
+ Google Haritalar