Perşembe, Temmuz 18, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Teknoloji ve Tasarımı Buluşturan Özel Markalar

mediamarkt_globaltechmagazineAvrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt’ın kendi markası olan Koenic ve Technostar’ın çamaşır makinesi, buzdolabı, mikrodalga fırın ve erkek kişisel bakım ürünleri farklı model seçenekleri ve düşük fiyat avantajlarıyla mağazalarda yerini aldı. Sadece Media Markt mağazalarında satılan şık tasarıma sahip Koenic ve Technostar, her evin ihtiyacına yönelik pratik çözümler sunuyor.

Düşük fiyat, bol çeşit ve kaliteli hizmeti müşterileriyle buluşturan Media Markt, hayatı kolaylaştıran ve ekonomik fiyatıyla dikkat çeken kendi markalarını tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Kullanışlı ve uzun ömürlü oluşuyla özellikle yeni evlilerin tercih edecebileği, 6 farklı programa sahip Koenic marka A+ bulaşık ve 8 kg kapasiteli A+ enerji sınıfı çamaşır makinesi, 1,5 litre kapasiteli 1000 Watt devirli paslanmaz çelik kahve makinesi ve erkeklere özel 6 farklı kesim ayarı bulunan saç kesme makinesi düşük fiyatlarla Media Markt mağazaları ve mediamarkt.com.tr’de geniş ürün çeşitleriyle yer alıyor.

Media Markt’ın kendi markası Technostar’ın beyaz eşyaları ve küçük ev aletleri ise farklı ihtiyaçlara yönelik özellikleriyle dikkat çekiyor. A+ enerji sınıfı 6 ve 7 kg’lık çamaşır makinesi, A+ enerji sınıfı NoFrost buzdolabı, buz çözme ve 5 kademeli ayarlanabilir güç özellikleri bulunan mikrodalga fırın Media Markt kalitesi ve güvencesiyle sunuluyor.

Modern çizgileriyle şıklığı ve fonksiyonelliği aynı anda sunan Koenic ve Technostar’a düşük fiyatlarla ve 2 yıl Media Markt garantisiyle sahip olmak isteyenler, mağazaları ve mediamarkt.com.tr’yi ziyaret edebilirler.

Teknoloji Makaleleri