Cuma, Mart 1, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Geniş Bant Uygulayıcılarına Yeni Bir Hizmet

netvizyon_globaltechmagazineKablosuz genişbant çözümleriyle adından söz ettiren Cambium Networks gerçekleştirdiği yeni projesini tanıttı. Kurduğu topluluk forumu ile soruların sorulduğu, cevapların alındığı ve uygulayıcıların hikayeleriyle birlikte okuyucuların bilgilendirdiği “Community” bölümünü kullanıcılarına tanıtan firma bu sayede kablosuz geniş bant uygulayıcılarının işleriyle  ilgili daha fazla bilgi bulmasına yardımcı olacak.

Cambium Networks CEO’su Atul Bhatnagar konu hakkında yaptığı açıklamada, “son üç yılda ürünlerimiz ve sunduğumuz hizmetler konusunda müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler çok olumlu ve bunu bir adım öteye taşımak istedik. Herkese açık bir forum altyapısı kurarak bilgiye erişimi kolaylaştırmak istiyoruz. Bu forum ile birlikte müşterilerimizle daha güçlü bağlar kurarak ürünlerimizin neler yapabildiğini daha iyi gösterebileceğimizi umuyoruz” dedi.

Cambium Networks ürünlerini Türk kullanıcıları ile buluşturan Net Vizyon firmasının Genel Müdürü Salim Akdaş, konu hakkında yaptığı açıklamada, “Cambium Networks tarafından oluşturulan forum özellikle kablosuz geniş bant konusunda bir bilgi bankası olacak. Bu konuda şimdiye kadar yapılmış böyle kapsamlı bir çalışma yok ve bu bilgi bankası sayesinde yaşanacak sorunlar en aza indirgenebilecek. Türkiye’de Cambium Networks kullanıcılarının sayısı hızla artıyor önümüzdeki günlerde forum dilleri arasına Türkçe’yi de ekleyebiliriz” dedi.

Cambium Networks tarafından sağlanan foruma http://community.cambiumnetworks.com/ adresinden ulaşılabiliyor.
Forum Aşağıdaki dört ana konu üzerine odaklanmış durumda :

Forum: Sorun ve potansiyel çözümlerin paylaşıldığı alan.
Bilgi Bankası: Çeşitli ürün ve konulardaki bilgilerin paylaşıldığı alan.
Fikirler: İyileştirilmesi için bilgi alışverişinin olduğu alan.
Sizden Gelenler: Yapılan projeler ve Cambium Networks ağları hakkında fotoğraf ve bilgilerin bulunduğu alan.
Forum içeriği İngilizce, Arapça, Çince, Portekizce, Rusça ve İspanyolca dillerinde destek veriyor. Bu diller arasında otomatik tercüme ile hizmet veriliyor.

Teknoloji Makaleleri