Pazar, Haziran 23, 2024

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Sevimli Dostlarınızın Bilgileri Artık Cebinizde

champion_globaltechmagazineTürkiye’nin ilk premium kedi – köpek maması Champion, evcil hayvan sahiplerine sevimli dostlarının kimliklerini sanal ortama taşıyabilecekleri dünyada ilk olan bir uygulama hizmeti sunuyor. Apple Store’dan iPhone ve iPad’e kolaylıkla yüklenen uygulama ile sevimli dostların aşı takvimi ve kimlik kartına her daim ulaşılabiliyor.

Sevimli dostlarımızın sağlığı ve sosyal gelişimi için şimdiye kadar sayısız proje üreten Türkiye’nin ilk premium kedi – köpek maması Champion, kedi ve köpek sahiplerine özel yeni online bir uygulama başlatıyor.

Dünyada bir ilk olan Champion Pet ID projesi ile evcil hayvanların kimliklerini sanal ortama taşıyan premium Champion, kedi ve köpek sahiplerine sevimli dostları ile ilgili tüm data ve detayları sürekli yanlarında taşıyabilecekleri özel bir uygulama sunuyor. Champion’un yeni Champion Pet ID uygulaması sevimli dostlarımızın sağlığı ile ilgili pek çok soruya yanıt verecek bir kaynak niteliği de taşıyor.

Ne fayda sağlıyor?

Apple Store’dan ücretsiz olarak kolaylıkla indirilebilen, iPhone ve iPad gibi akıllı cihazlarda kullanılabilen bir uygulama olan Champion Pet ID, evcil hayvan sahiplerinin dostlarıyla ilgili kimlik oluşturmasını mümkün kılıyor.

 

Evcil hayvan sahipleri bu hesap üzerinden sevimli dostlarının geçmiş aşılarını kaydedip, gelecek aşıları ile ilgili zamanlama takibi yapabiliyor. Ayrıca uygulama, özel çerçevelerle fotoğraf albümü oluşturup Facebook’da paylaşım yapma imkânı da sunuyor.

 

Evcil hayvan sahiplerinin dostlarının sağlığı ile ilgili merak ettiği tüm sorulara da yanıt veren Champion Pet ID, kullanıcıların bütün aşılar ve hastalıklar ile ilgili tıbbi bilgilere kolaylıkla ulaşmasını sağlıyor. Evcil hayvan sayısı birden fazla olan kullanıcılar ise kedi yahut köpekleri için ayrı ayrı kimlikler açabiliyor.

Premium Champion mamalarının Champion Pet ID uygulaması hakkında ayrıntılı bilgi için www.facebook.com/ChampionPet adresini tıklayabilir; premium Champion ve markanın sahibi Türkiye’nin ilk yerli kuru mama üreticisi Tropikal Pet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için www.championpet.com.tr ve www.tropikalpet.com.tr adresleri ziyaret edilebilir.

Teknoloji Makaleleri