Bu hafta gündemdekiler

İlgili İçerikler

Lenovo’dan Projektörlü Tablet Keyfi

lenovo_globaltechmagazineSevgililer Günü’nde dev ekranda romantik bir aşk filmi izleyebilir, odanızın bir duvarına şömine yerleştirebilir ya da tavanınıza yıldızları taşıyabilirsiniz. Siz yaratıcılığınızın sınırlarını zorlarken tek yardımcınız yeni projektörlü Yoga Tablet 2 Pro olacak.

Son bir yıldır 18 saatlik pil ömrüyle tablet pazarında büyük ses getiren Lenovo Yoga Tablet, 2015’e dünyanın tek projektörlü tableti Yoga Tablet 2 Pro ile damgasını vuruyor. Hollywood’un başarılı yıldızı Ashton Kutcher’ın ürün mühendisi olarak geliştirdiği Yoga Tablet, şimdi geniş ekranı ve benzersiz ses kalitesi sunan hoperlörü ile dünyanın en iyi ev eğlence tableti olarak iddiasının da hakkını veriyor.

SUBWOOFER OLAN TEK TABLET

13 inçlik ekranı ile dikkat çeken Lenovo Yoga Tablet 2 Pro, QHD görüntü kalitesiyle gerçeğe yakın bir görsel deneyim sunuyor. Görüntüyü istediğiniz alana 50 inçe kadar yansıtabilen Pico projektörü ile tabletten film izleme keyfine bambaşka bir boyut katan Yoga Tablet 2 Pro, geliştirilmiş ses sistemi ile de dikkat çekiyor. Dünyada subwoofer eklenen ilk tablet olma özelliği taşıyan Yoga Tablet 2 Pro, kullanıcılarına gerçek bir ’ home theatre’ deneyimi sunuyor.

EVDE SINIRSIZ ROMANTİZM

Seçkin teknoloji marketlerde 1.599 TL fiyatla satışa çıkan Yoga Tablet 2 Pro, Sevgililer Günü’nde yaratıcı bir sürpriz yapmak isteyenlere de birbirinden ilginç ve eğlenceli fikirler sunuyor. Projektörü sayesinde duvarlarınızı dev ekran haline getirip odanızı, size özel bir sinema salonuna çevirebilir, en romantik filmleri tabletinizden izleyebilirsiniz.

Yoga Tablet 2 Pro’yu sevgilinizle geçireceğiniz romantik anların dekorasyonu için de kullanabilirsiniz. Yansıtacağınız bir şömine videosuyla odanızı sıcacık bir dağ evine dönüştürürken tavanınıza yıldızları yansıtabilirsiniz. Üstelik Yoga Tablet 2 Pro, 15 saatlik pil ömrü ile de iddiasını sürdürüyor.

Teknoloji Makaleleri