Perşembe, Temmuz 18, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Huawei GSMA’den Prestijli Ödüllerle Döndü

huawei_globaltechmagazineMobil teknolojinin devlerini bir araya getiren Dünya Mobil Kongresi’nde büyük ilgi gören Huawei ürünleri, dünyanın saygın teknoloji uzmanlarının değerlendirmeleriyle, birçok ödüle layık görüldü.

 

Barcelona’da 2-5 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen dünyanın en prestijli teknoloji organizasyonlarından biri olan GSMA Dünya Mobil Kongre’sinde Huawei ürünleri, teknoloji severlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. MWC 2015’de beş yeni ürününü sergileyen Huawei, yeni nesil phablet’i MediaPad X2, Talkband B2, Talkband N1, CarFi araç içi modem ve AndroidWear işletim sistemli akıllı saati Huawei Watch’ı tanıttı. Huawei’nin yenilikçi ürünleri, teknoloji severlerden tam not alırken, sektörün birçok önemli kuruluşu tarafından da ödüle layık görüldü.

Huawei’nin Akıllı Saatine 3 Ödül Birden

Bağımsız teknoloji haberlerinin en güvenilir kaynaklarından biri olan İngiliz web sitesi Expert Review ile teknoloji ürünlerini ve yenilikleri yakından takip eden, San Francisco bazlı teknoloji web sitesi Ubergizmo, Huawei TalkBand B2 ürününü “Dünya Mobil Kongresi’nin En İyi Ürünü” olarak gösterdiler. Huawei MediaPad X2 ise 20 yıldan bu yana İngiltere’nin teknoloji tutkunlarına en güvenilir haberleri ulaştıran PC Pro tarafından “Fuarın En İyi Ürünü” olarak seçildi. Huawei Watch ise mobil teknoloji ürünleri hakkında derinlemesine ürün incelemeleri ile tanınan İngiliz web sitesi Know Your Mobile, PC Pro ve Amerika’nın en popüler Android haber mecrası olarak görülen aylık 4,5 milyondan fazla ziyaretçiye ulaşan Android Central tarafından “Yılın Ürünü” seçildi.

Aldığımız Ödüller Doğru Yolda Olduğumuzu Gösteriyor

Kullanıcıların teknoloji alanındaki farklı tasarım beklentilerini göz önüne alarak beş yeni ürünle GSMA’de medya ve katılımcılardan büyük ilgi gördüklerinin altını çizen Huawei Tüketici Ürünleri CEO’su Richard Yu; Huawei’nin her şeyi mümkün kılan bakış açısı tüketicilerimizin üst düzey ve yenilikçi ürünlerle buluşmasında önemli bir pay sahibi. Bu alanda aldığımız ödüller de doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi. Marka olarak giyilebilir teknoloji konusunda tüketicilerin günlük yaşamında her an keyifle kullanılacakları yaşam asistanları üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Teknoloji Makaleleri