Bu hafta gündemdekiler

İlgili İçerikler

Media Markt Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Ön Siparişlerine Başladı

mediamarkt_globaltechmagazineAvrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, mağazalarında ve online alışveriş sitesi mediamarkt.com.tr’de, Galaxy serisinin en son modelleri S6 ve S6 Edge’in ön siparişlerini almaya başladı. 10 Nisan’da dünya ile aynı anda satışlarına başlanacak olan Samsung S6’ya 2.499 TL’den, S6 Edge’e ise 2.999 TL’den tüm Media Markt’larda ön siparişle sahip olmak mümkün.

Geçtiğimiz günlerde Barcelona’daki Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtılan Galaxy S6 ve S6 Edge’in en dikkat çekici özelliği kablosuz şarj teknolojisine sahip olması. Kablolu şarj etmek isteyenler ise sadece 10 dakikada şarj ettikleri telefonlarıyla 4 saatlik kullanımın tadını çıkarabilecekler.

Samsung’un en yeni iki ürünü metal kasalarıyla öne çıkarken, 5 MP ön, 16 MP arka kameralarındaki yüksek çözünürlüklü sensörler ile karanlıkta dahi en yüksek görüntü kalitesini sağlıyor.

Media Markt en yeni teknolojiye “erken” sahip olma fırsatı sunuyor

32, 64 ve 128 GB bellek alternatiflerinin yanı sıra beyaz, siyah ve platin sarısı renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan Galaxy S6 ve S6 Edge’e, 9 Nisan’a kadar Media Markt mağazalarından ve mediamarkt.com.tr’den ön siparişle kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz.

Samsung S6 2.499 TL

Samsung S6 Edge 2,999 TL

Detaylar için:

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/shop/0315-samsung-galaxy-s6.html

Teknoloji Makaleleri