Bu hafta gündemdekiler

İlgili İçerikler

İstanbul Boğazı’nda Yürümeye Hazır Mısınız?

samsung_globaltechmagazineİstanbul Boğazı, Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için özel bir organizasyona hazırlanıyor. Kuruçeşme’de düzenlenen “Gelecek Benim Partisi”nde tüm davetliler Ozan Doğulu’nun özel performansına tanıklık ederken, gecede yer alan oyunların sonunda belirlenen katılımcılar daha önce eşi görülmemiş bir deneyimle Boğaz’da yürümenin tadına varacak. Ayrıca sürprizler Boğaz’da yürümekle de sınırlı kalmayacak.

Kuruçeşme’ye gelecek olan ziyaretçiler, Samsung’un geleceği şimdiden günümüze getiren vizyonuna tanık olacak. Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in de deneyimleneceği gecede, inanılmaz ışık gösterileriyle tüm İstanbullular unutamayacakları anlar yaşayacak.

Samsung’un ön satış rekorlarını kıran yeni akıllı telefonları, yepyeni özellikleriyle şimdiden tüketicilerin beğenisini kazanırken, yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkıyor. Halka açık olarak 10 Nisan Cuma günü saat 19.30’da başlayacak olan Ozan Doğulu DJ performansının yanı sıra katılımcıları sıra dışı gösteriler, eğlenceli oyunlar ve sürpriz hediyeler bekliyor.

Etkinlikle ilgili detaylara ulaşmak ve ücretsiz konsere katılmak için Biletix’te açılan etkinlik sayfasını kullanabilirsiniz.

 

Teknoloji Makaleleri