Pazartesi, Temmuz 15, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Keys-To-Go Artık Android ve Windows Mobil Cihazlarla Uyumlu

logitech_globaltechmagazineLogitech Keys-To-Go’yu ilk olarak iPad®’e uyumlu olarak tasarladıklarını ve ürünün çok kısa bir zaman içinde kullancıların favorisi haline geldiğini belirten Logitech Mobilite Bölümü Başkan Yardımcısı Michele Hermann, “Keys To Go’yu Android ve Windows kullanıcıları ile de paylaşmak istedik. Hafif ve ince tasarımı sayesinde Logitech Keys-To-Go her yere kolaylıkla taşınabiliyor ve mükemmel yazma deneyimi yaşatarak adeta kullandığınız Android ya da Windows cihazın mükemmel bir tamamlayıcısı haline geliyor” dedi.

İnce ve hafif tasarıma sahip Logitech Keys-To-Go’yu ister ceketinizin cebinde, isterseniz çantanızda dilediğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Logitech Keys-To-Go’nun su geçirmez FabricSkin ile kaplanmış yüzeyi düşmeye karşı koruma sunar ve olası bir kazada klavye üzerine dökülen sıvılar kolayca akıp gider ya da silinebilir.

Logitech Keys-To-Go ince tasarımına rağmen iyi ayarlanmış tuş aralıkları sayesinde konforlu; yeni eklenen Android ve Windows kısa yol tuşları sayesinde de hızlı yazı yazmanızı sağlıyor  Android ve Windows versiyonu, akıllı telefonlarda bile kolayca yazmak için taşınabilir stand içeriyor. Bu taşınabilir stand klavyeye eklenebiliyor ve akıllı telefonu dik pozisyonda tutuyor.

Android 4.1 veya üst platformları ve Windows® 7 veya üst platformları ile uyumlu Logitech Keys-To-Go,  Nisan 2015 itibariyle tavsiye edilen  69.99 Euro fiyatı ile Avrupa’da satışa sunulacak.

Teknoloji Makaleleri