Ana Sayfa Haberler VMware’in Yeni Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Genel Müdürü Jean-Pierre Brulard Oldu

VMware’in Yeni Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Genel Müdürü Jean-Pierre Brulard Oldu

vmware_jean-pierre_brulardBulut bilişim ve kurumsal mobilite alanında dünya lideri VMware, Jean-Pierre Brulard’ı Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Genel Müdürü olarak atadığını duyurdu. Daha önce Güney EMEA Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Brulard, bundan böyle Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki (EMEA) VMware müşterilerine, şirketin Yazılım Tanımlı Gelecek vizyonu kapsamındaki strateji ve çözümlerini aktarmaktan sorumlu olacak.

VMware Başkanı ve Operasyon Direktörü Carl Eschenbach’a bağlı çalışacak olan Brulard, Yazılım Tanımlı Veri Merkezi, Kurumsal Mobilite ve Bulut Hizmetleri gibi VMware’in çalışma alanlarında büyüme ve karlılığı  sürdürürken, aynı zamanda strateji uyumu ve uzun vadeli kurumsal planlamayı yürütecek. Brulard, şu anda VMware Amerika Kıtası Genel Müdürü olarak görev yapan Maurizio Carli’nin yerine geçmiş olacak.

VMware Başkanı ve Operasyon Direktörü Carl Eschenbach, atamayla ilgili olarak, ” Güney EMEA bölgesinde elde ettiği başarılar ile yöneticilik ve yazılım endüstrisinde kapsamlı ve güçlü bir deneyimi olan Jean-Pierre Brulard, VMware’in EMEA bölgesindeki büyüme stratejilerine önemli katkılarda bulunacak. Müşterilerimizin mobil bulut çağına uyum sağlamasını kolaylaştıran yenilikçi teknolojilerimizi geliştirmeye devam ederken, Brulard’ın ticari zekası ve müşteri deneyimi alanındaki başarılı iş performansı, VMware’in bölgedeki varlığını artırması açısından kritik olacaktır” dedi.

Jean-Pierre Brulard, Business Objects/SAP, IBM, Sun Microsystems ve Unisys gibi dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinde edindiği 25 yıldan fazla iş tecrübesiyle sektörün kıdemli isimlerinden biri. 2009’da VMware’e katılan Brulard, VMware’in Güney EMEA bölgesindeki büyümesine son altı yılda büyük bir ivme kazandırdı.

Brulard, “EMEA bölgesinde VMware’i temsil edeceğim ve sektördeki en iyi ekiple çalışacağım için çok mutluyum. VMware yenilikçi bir şirket olma özelliğiyle işletmelerin sahip olduğu değerleri zenginleştiriyor ve kurumsal dönüşümü hayata geçirme konusunda işletmelere her türlü desteği sağlıyor. Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla ortak projelere imza atmayı ve bu projeleri kalıcı kılmayı dört gözle bekliyorum” dedi.