Ana Sayfa Haberler Bircom ISAF Fuarı’nda 2N Teknolojileri ile Boy Gösteriyor

Bircom ISAF Fuarı’nda 2N Teknolojileri ile Boy Gösteriyor

bircom globaltechmagazineÖnde gelen iletişim teknolojileri şirketlerinden Bircom, ISAF Smart Home Fuarı ile farklı sektörlerden profesyonellerle buluşmaya hazırlanıyor. Bircom, ISAF’ta 2N markalı akıllı ev, güvenlik ve iletişim çözümlerini tanıtacak.

Türkiye’nin en köklü iletişim teknolojileri şirketleri arasında bulunan Bircom, katıldığı etkinliklerle farklı sektörlerden profesyonellerle buluşmayı sürdürüyor. Bircom, 17-21 Eylül tarihlerinde düzenlenecek ISAF Security & Smart Home Fuarı’nda akıllı güvenlik ve iletişim sistemleri ile boy gösterecek.

2N markalı asansör güvenlik ve iletişim sistemleri ile Lift8 genişleme yuvaları herhangi bir kriz anında meydana gelebilecek her türlü olay için bir iletişim ve güvenlik çözümü sunuyor. Asansör telefonları, asansör kabini ile servis sağlayıcısı, kontrol odası gibi önemli teknik destek sağlayıcıları arasında köprü görevini üstleniyor. Buna ek olarak asansör telefonları, acil durum bakımı veya düzenli yapılan bakımlar esnasında da teknisyenler arasındaki iletişimi sağlıyor.

2N NetSpeaker genel seslendirme, merkezi müzik ve merkezi anons sistemlerini LAN / WAN ağındaki tek bir bilgisayardan yöneten IP tabanlı bir ses sistemi. IP üzerinden ses iletimi için tek yapılması gereken hoparlörü veya amfiyi 2N NetSpeaker cihazına bağlamak. Böylece genel seslendirme, merkezi müzik ve merkezi anons sistemi tek bir noktadan yönetebilir hale geliyor. Bu ürün grubunda NetStreamer, Netspeaker, SIP Speaker ve NetMic ürünleri bulunuyor.

2N Helios IP İnterkom sistemleri Bircom’un ISAF fuarındaki gövde gösterisine dönüşecek. 24 yıllık sektör tecrübesi ile 125 ülkede kullanılan 2N Helios IP İnterkom sistemleri ürün gamında Mifare kartlı geçiş sistemi, IP diafon sistemleri, IP görüntülü diafon ve akıllı ev sistemleri için Android tabanlı iç paneller bulunuyor.

ISAF fuarında ilk defa sergilenecek 2N Helios Dokunmatik Ekranlı İç Panel ise, modern tasarımı ve dokunmatik ekranı ile akıllı ev kullanıcılarına kullanıcı dostu çözümler sunuyor. Sadece ekrana bakarak, kapıda kimin olduğunu görülebilen, dokunmatik ekrandaki düğmeler kullanılarak kolayca ziyaretçi ile görüntülü bir konuşma başlatılabilen veya kapı kilidi açılabilen panel ile IP tabanlı akıllı ev güvenliğinin temel taşlarından biri oluyor.