Ana Sayfa Haberler Avaya İş Ortağı Ödülleri Sahiplerini Buldu

Avaya İş Ortağı Ödülleri Sahiplerini Buldu

avaya globaltechmagazineKurumsal iletişim uygulamaları, sistemleri ve hizmetleri alanının lider ismi Avaya, 19 Ocak Salı günü Reina’da gerçekleştirilen geleneksel “Avaya İş Ortağı Ödül Töreni”nde 2015 yılının en iyi performans gösteren iş ortaklarına ödüllerini verdi.

Avaya İş Ortağı Ödüllerinde; “Yılın Dağıtıcısı” kategorisinde TopTel Telekomünikasyon, “Yılın İş Ortağı” kategorisinde KoçSistem, “Yılın E-devlet İş Ortağı” ve “Yılın Toplam Çözüm Sağlayan İş Ortağı” kategorilerinde Artpro, “Yılın Video İş Ortağı” kategorisinde Balkan,  “Yılın Uygulama Çözüm İş Ortağı” kategorisinde Empatel, “Yılın KOBİ İş Ortağı” ve “Yılın Veri İletişim İş Ortağı” kategorilerinde İsnet ödüle layık görüldü.

Ayrıca 2015 yılında yaptıkları başarılı çalışmalarla Alper Çolak, Akın Yetim, Sami Murat ve  Said Coşkunsel, “En Yüksek Katkı Sağlayan” ödülünün sahipleri oldular.

Ödül töreniyle ilgili görüşlerini açıklayan Avaya Doğu Akdeniz Bölge Direktörü Sinan Dumlu şunları söyledi:  “2016 yılında Avaya Türkiye operasyonu,  yüzde 100 indirekt  yapıda çalışmasını sürdürerek, değişik alan ve sektörlerde uzmanlık geliştirmiş iş ortağı ağının, eğitimi ve sertifikasyonuna odaklanmaya devam edecektir. Avaya ürettiği her yeni teknoloji ve çözümün, en hızlı şekilde son kullanıcılara aktarılmasına özel önem göstermektedir. Avaya ürünleri kadar bilgili ve tecrübeli iş ortağı ağının en önemli farkı olduğuna inanmaktadır. 2015 yılında büyük başarı gösteren iş ortaklarımızı bu gece ödüllendirmekten mutluluk duymaktayız.”