Cumartesi, Mayıs 18, 2024
Veeam

İlgili İçerikler

Bu hafta gündemdekiler

Unify, Türkiye Operasyonunu Güçlendirmeye Devam Ediyor

Unify Oben Melih Tunc Global Tech Magazineİletişim yazılımı ve servisleri alanlarında öncü firma Unify, kadrosunu yeni isimlerle kuvvetlendirmeye devam ediyor.

Tüm iletişim platformlarını birleştirerek tek çatı altında tümleşik iletişim sunan Unify, kurumların verimli ve kesintisiz iletişim deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

Firma, Türkiye organizasyonunu deneyimli isimlerle güçlendirmeye devam eden Unify, kadrosuna Kanal Satış Müdürü olarak Oben Melih Tunç’u kattı.

Fortune Global 500 listesindeki şirketlerin yaklaşık yüzde 75’ine tümleşik iletişim çözümleri sağlayan Unify, Kanal Satış Müdürü görevine Oben Melih Tunç’u getirdi. Türkiye organizasyonunu deneyimli isimler ile güçlendiren Unify, güçlü ekip yapısı ile müşterilerini desteklemeye devam ediyor. Dünyanın önde gelen iletişim yazılım ve hizmetleri şirketi Unify, Web tabanlı çözümleriyle tüm iletişim kanallarını tek bir ekranda toplayarak kurumsal ve bireysel iletişimi ve çalışma şeklini yeniden tasarlıyor.

Unify’ın kanal satış departmanı 20 yıllık tecrübeye emanet

1996 yılında bilişim teknolojileri üzerine teknik hizmetler personeli olarak iş hayatına başlayan Tunç, 20 yıla yakın süredir, Panasonic, Servus, Avnet Teknoloji, Fujitsu Siemens, British Telecom, NGN gibi bilişim teknoloji sektöründe ulusal ve uluslararası firmalarında Satış Yöneticisi, Ürün Müdürü, İş Geliştirme Yöneticisi, Satış Müdürü görevlerinde bulundu. Tunç, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Mühendislik eğitiminin ardından aynı üniversitenin İktisadi Bilimler Fakültesi’nde işletme yönetimi yüksek lisansını tamamladı. Londra’da Kensington College of Business dan MBA derecesi alan Oben Melih Tunç, Unify kanal satış stratejisi doğrultusunda Türkiye’de kanal satış yapısının geliştirilmesinden ve şirket kanal satış stratejilerine yön vererek büyümesinden sorumlu olacak.

Teknoloji Makaleleri