Ana Sayfa Haberler Artık Bütün Cihazlar Tek Bir Ekranda

Artık Bütün Cihazlar Tek Bir Ekranda

unify circuit globaltechmagazine170 yıllık güçlü Ar-Ge mirası ile tümleşik iletişim çözümleri sunan Unify, kurumların ve çalışanların beklentilerine cevap veren yeni Circuit ürünü ile iletişimi kökten değiştirecek.  Çözüm, mobil iletişimi kolaylaştırırken çalışan memnuniyetini de artıracak.  Gelecek neslin iletişim ve işbirliği platformu olan Circuit, kullanıcıların sanal olarak bütün cihazlara tek bir ekrandan ulaşabildiği ilk platform. İş uygulamaları, görüntüleri, tüm yazışmaları ve sesli iletişimi içine alan bu uygulama, tüm verileri bir araya getirmek için tasarlandı.  Çözüm, tüm işletim sistemlerinde ve her cihazda kullanılabiliyor.

İş akışlarını hızlandırıp, hayat kalitesini artıran çözümler, geleneksel iş yapış şekillerini dönüştürüyor. 170 yıllık deneyimi ile kurum ve çalışanların tümleşik iletişim beklentilerine cevap veren Unify, Circuit ürünü ile iletişimi kökten değiştirecek. Tek platform üzerinde tüm iletişim kanallarını birleştiren çözüm, zengin ve keyifli bir iletişim deneyimi sunuyor. Kullanıcıların bütün cihazlara tek bir ekrandan ulaşabildiği ilk platform olan Circuit, kullanıcı deneyimine verilen hassasiyet göz önünde bulundurularak, iki yılı aşkın süreçte Y kuşağının da içinde olan 1.000’den fazla kullanıcının geri beslemeleri dikkate alınarak tasarlandı. Unify Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen Circuit, e-posta kalabalığını ortadan kaldırıp iletişimi kolaylaştıran bir uygulama. Sosyal medya, iş uygulamaları, görüntü, yazışma, analitik ve geleneksel sesli iletişimi içine alan bu uygulama, her kanaldaki veriyi bir araya getirerek kullanıcılarına tümleşik iletişimin tüm konforunu sunuyor.

Artık tüm bilgiler tek ekranda

Geleneksel iş yapış şekillerini değiştirip, yeni nesil teknolojileri kurum bünyelerine dahil eden kuruluşlar, iş süreçlerini daha verimli hale getiriyor. Kurumların özellikle iletişim ihtiyaçları için tercih ettikleri çözümlerin başında, kullanımı en basit ve hızlı ürünler yer alıyor. Tümleşik iletişim alanında performansı yüksek ve katma değerli servisler sunan Unify, geliştirdiği Circuit uygulaması ile şirketlerin hızlarına hız katıyor. Farklı lokasyonlarda iş yapan kurumların iletişim ihtiyaçlarını tek platform üzerinde toplayan ürün, ekipler arasındaki iletişimi en üst seviyeye taşıyor. Tablet, akıllı telefon veya masaüstü bilgisayarlardan kullanılabilen Circuit, mobil olarak çalışabilmeyi mümkün kılıyor. Çözüm, her cihazda çalışabildiği gibi, tüm işletim sistemlerinde de kolayca kullanılabiliyor.

Y kuşağının yüzde 60’ı iş yerinde kendi cihazlarını kullanmaktan yana

Kullanıcıların kendi cihazlarını kullanma alışkanlıklarını dikkate alarak Circuit’un gelişmesine katkı sağladıklarını belirten Unify Türkiye Ülke Müdürü Erda Tütüncüoğlu, “Unify olarak yaptığımız  ‘Millenias Infograpic’ araştırmasında, Y kuşağının yüzde 60’ının iş yerinde kendi cihazlarını veya kişisel uygulamalarını kullandıklarını ve yüzde 70’inin kullandığı uygulamaların kurumsal BT politikaları tarafından desteklenmediğini gözlemledik. Katılımcıların yüzde 74’ünün masaüstü telefonların iş yerinde kullanım ömrünün bittiğini belirtmeleri dikkat çekici bir veri. Yüzde 31’lik kesim, her yerden dokümanlarına ulaşabilecekleri Dropbox gibi uygulamaları kullandığını ve yüzde 22’si de mobil erişim için Google Drive kullandığını dile getirdi. Circuit, kurum verimliliğini artırması, zaman tasarrufu sağlamasının yanı sıra, kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor. Her türlü dokümana hızlıca erişebilmeyi mümkün kılan Circuit, iş hayatı için devrimsel bir uygulama.” dedi.

Avrupa ve Amerika’da olduğu gibi 4 farklı seçenek ile hizmete sunuluyor

Kurumların hızlı ve verimli iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen Circuit, bulut bilişim tabanlı yapısıyla, kullandığın kadar öde modeliyle hizmete sunuluyor. Küresel olarak kullandığın kadar öde modeli ile dünyanın her yerindeki iş ortaklarına ulaşan Unify, Türkiye pazarında da 4 farklı seçenek ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Avrupa ve Amerika’da olduğu gibi Türkiye’de de “Takım, Profesyonel, Kurumsal ve Deneme” paketleriyle hizmet verecek olan Unify, küçük ve büyük ölçekli kurumların  ses, görüntü, konferans, durum bilgisi, anlık mesaj, sesli mesaj, faks, e-posta gibi ihtiyaç duyacağı tüm iletişim kanallarını tek ekranda topluyor. Kesintisiz iletişim sağlayacak çözüm, dağınık yapıda, farklı şehirlerde ya da bölgelerde bulunan kurumların haberleşme ihtiyaçlarına da cevap verecek.