Ana Sayfa Haberler Kaspersky Lab’e prestijli bir ödül daha

Kaspersky Lab’e prestijli bir ödül daha

kaspersky globaltechmagazineAvrupa çapında çok prestijli bir ödül olan SC Magazine Avrupa Ödülleri’nin “En iyi Şirket Güvenliği Çözümü” kategorisindeki 2016’da Kaspersky Lab birinciliğe layık görüldü.

Bu başarı, dünya çapında 270 binden fazla şirket için dijital dünyayı daha güvenli hale getiren Kaspersky Lab’ın BT güvenliği alanındaki yenilikçi karakterini kanıtlıyor. 15 yılı aşkın bir süredir üst düzeyde bir koruma sağlayan Kaspersky Lab, “En İyi Şirket Güvenliği Çözümü” ünvanını kazanmak için kıran kırana bir rekabette mücadele verdi. Kaspersky Lab’ın şirketlere yönelik teknolojileri, şirketin küresel güvenlik istihbaratı güçlendirilerek tasarlandı ve çeşitli sektörlerdeki pazar ihtiyaçlarını ele almak üzere geliştirildi.

Kaspersky Lab’ın son dönemdeki inovasyonları, Kaspersky Anti Targeted Attack Plaform ile hedeflenen saldırıları tespit etmeye yönelik gelişmiş bir çözüm ve Kaspersky Industrial Cybersecurity ile özellikle değerli endüstriyel sistemleri korumaya yönelik geliştirilmiş bir çözüm içeriyor. ATM’ler ile satış noktası terminallerini korumak üzere tasarlanmış özel bir ürün olan Kaspersky Embedded Systems Secuity ise şirketlere yönelik güvenlik çözümlerine getirilen son yenilik.

Kaspersky Lab’ın Ticari Kuruluş Çözümleri Direktörü Kirill Kertsenbaum, “SC Magazine 2016 Ödülleri’nde şirket düzeyinde güvenlik çözümleri alanında lider olarak seçilmek Kaspersky için hem büyük bir onur, hem de büyük bir başarıdır. Bu prestijli ödül, en iyi siber güvenlik çözümlerini geliştirmemiz ve dünya çapındaki kurumlar için modern BT Güvenlik gereklerine uymamız konusunda bizi daha çok teşvik ediyor. Bu ödül, dünyayı daha güvenli bir hale getirme doğrultusundaki yoğun çalışmalarımızın, bitmez tükenmez araştırmalarımızın ve kararlığımızın bir kanıtıdır” dedi.

SC Magazine Ödüllleri Avrupa çapında son derece iyi bilinen bir ödül. Ticari kuruluşlara güvenlik temin etmek üzere çalışan profesyoneller ile inovatif güvenlik teknolojileri sunan tedarikçi topluluklarını verdiği ödüllerle onurlandırıyor.