Ana Sayfa Haberler Kanyon’da Pokemon Avı

Kanyon’da Pokemon Avı

Globaltechmagazine KanyonPokePartyYeni ve farklı etkinlikleri ile misafirlerini her zaman şaşırtmayı başaran Kanyon, son zamanların en trend oyunu Pokemon GO ile misafirlerini Pokemon avına davet ediyor. 

Akıllı telefonlardan oynanan ve oyuncularına gerçek dünya üzerinde cihazları ile pokemonları yakalama imkanı tanıyan Pokemon GO’nun, hem Türkiye’de hem de dünyada etkisi devam ederken, Kanyon, Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan bir etkinliğe imza atıyor. Son zamanların en trend oyunu olan “Pokemon GO” uygulaması ile 15 Temmuz Cuma günü tüm misafirlerini etkinlik alanında gerçekleşecek olan Pokemon Avı’na davet ediyor. Rhino Runner işbirliği ile Kanyon’un belli yerlerine, belli aralıklarla yerleştirilecek, Pokemon bulma ihtimalini 20 katına çıkaran Lure Module ile oyuncular hem keyifli vakit geçirecek hem de hediye kazanma fırsatını yakalayacaklar.

Facebook sayfasında yer alan gönderiyi 14 Temmuz tarihinden etkinlik saatine kadar kendi Facebook sayfasında paylaşan 10 kişi ve etkinlik sırasında #KanyonPokeParty hashtagini kullanarak Instagram’dan paylaşım yapan 10 kişinin sürpriz hediyeler kazanacağı bu etkinliği sakın kaçırmayın.

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

Tarih: 15 Temmuz Cuma

Saat: 18.00-20.00

Yer: Kanyon Etkinlik Alanı