Ana Sayfa Haberler StartNowHow Girişimcilik Seminerleri başlıyor

StartNowHow Girişimcilik Seminerleri başlıyor

startnowhow globaltechmagazineBIC Angels tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen StartNowHow Girişimcilik Seminerleri 22 Eylül’de başlıyor. Kolektif House’da düzenlenecek olan seminerler girişimciliğe ilgi duyan, iyi bir girişimci olmanın sırlarını öğrenmek isteyen herkese açık ve ücretsiz. 

BIC Angels kurucusu Dr. Joachim Behrendt tarafından oluşturulan  seminerler Türkiye koşulları göz önünde bulundurularak uzun bir araştırmanın ve pratik hayattan iş tecrübelerinin de iz düşümünde hazırlandı. En güncel yaklaşımların aktarıldığı seminerlerle girişimcilik konusundaki anlayışın geliştirilmesi hedefleniyor.

Katılımcılara kendi kuracakları işleri nasıl yönetmeleri ve nasıl başarılı olabilecekleri   ile  ilgili önemli ipuçları sektörün deneyimli isimleri tarafından aktarılıyor. Türkçe ve İngilizce olarak verilen seminerlere https://startnowhow1.eventbrite.com adresinden kayıt olmak yeterli. 

Her ay iş ve akademi dünyasından önemli bir ismin yer alacağı seminerler 10 ay devam edecek ve seminerlere başarı ile devam eden katılımcılara sertifika verilecek. 

Program 

Tarih    22 Eylül Perşembe

Yer        KoLounge Kolektif House Levent  Esentepe Mah. Talatpaşa   Cad.  No:5   Levent/İstanbul 

17.15 – 17.30  Kayıt

17.30 – 18.00  Türkiye’de Girişimcilik  Ekosistemi / Dr. Joachim Behrendt

18.00 – 18.45  Türkiye’de ve  İngiltere’de Girişimcilik Ekosistemi / Çağlar Karataş

18.45 – 19.00  Soru- Cevap

19.00 – 19.30  Kahve & Networking