Ana Sayfa Haberler Commvault Commvault GO 2017’yi duyurdu

Commvault Commvault GO 2017’yi duyurdu

commvault globaltechmagazineVeri koruma ve bilgi yönetimi çözümlerinde global bir lider olan Commvault, 6-8 Kasım 2017’de Washington D.C.’de düzenlenecek olan ikinci yıllık müşteri konferansı Commvault GO 2017’yi duyurdu. Commvault GO, dijital işi korumaya ve etkinleştirmeye yönelik bir sektör etkinliği.

Biten ilk konferansın başarısı üzerine düzenlenen etkinlikte, endüstrinin fikir liderleri, müşteriler, iş ortakları ve Commvault yöneticileri bir araya gelerek piyasa güçlerini ve teknolojik yenilikleri tartışacaklar – bunların arasında yeni ortaya çıkan yazılımla tanımlanan depolama, Büyük Veri’nin süren yükselişi, bulutta bilgi işleme doğru yöneliş, veri koruma pazarı dinamikleri ve öne çıkan yeni Commvault çözümleri var. Etkinlik boyunca katılımcılar, bugünün dinamik dijital ekonomisinde sürdürülebilir rekabet avantajı sağlayan güçlü veri yedekleme, arşivleme ve kurtarma stratejileri oluşturmak için bu yenilikleri ve piyasa güçlerini nasıl kullanacaklarını keşfedecekler.

ABD’nin doğu kıyısında, Gaylord Ulusal Limanı’ndaki önde gelen etkinlik mekânlarından birinde gerçekleştirilecek olan Commvault GO 2017’de, endüstrinin önde gelen şahıslarının ilginç sunumları, Commvault müşterileri ve çalışanları ile ara oturumlar ve geniş Commvault iş ortağı ekosistemini temsil eden bir sergi yer alacak. Potomac Nehiri boyunca yer alan Gaylord Ulusal Limanı’na otomobil ve trenle kolaylıkla erişilebiliyor ve uluslararası üç hava alanına (Regan Ulusal Havaalanı, Dulles Uluslararası Havaalanı ve Baltimore Washington Uluslararası Havaalanı) yakın konumda bulunuyor.

Commvault GO’da katılımcılar, en acil ve önemli veri koruma ve yönetim zorluklarını karşılayan, verilerin şimdiye kadar olduğundan daha güvenli, daha erişilebilir ve daha değerli oldukları bir geleceğe doğru bir yol oluşturmak için ihtiyaç duydukları bilgileri sağlayan sunumlar ve tartışmalar bekleyebilirler.

Commvault pazarlama şefi Chris Powell, “Veri koruma ve yönetimi üzerine en önemli konuşmaların yapılacağı Commvault GO 2017’ye ülkenin başkentinde ev sahipliği yapmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Commvault GO katılımcılara, bu ve diğer veri koruma ve yönetimi sorunları üzerine kullanabilecekleri bilgilerle birlikte, verileri daha iyi korumak, verilerde saklı olan öngörüleri açığa çıkarmak, veri yönetimi ve diğer maliyetleri düşürmek için kullanabilecekleri, böylece dijital işlerinde daha fazla değer yaratabilecekleri bilgileri sağlayacaktır” dedi.

Commvault GO 2017 ayrıca, müşterilerin organizasyonlarının iş zorluklarını karşılayan veri koruma ve yönetim stratejilerini oluşturma arayışlarındayken, en iyi uygulamaları tartışmak, yenilikleri öğrenmek ve ilişkiler kurmak için diğer uzmanlar ve Commvault geliştiricilerinin yanı sıra diğer müşterilerle de tanışabilecekleri zengin içerikli oturumlar da sağlayacak. Commvault, konferansta indirimli eğitim ve sertifika da verecek, böylece kullanıcılar niteliklerini geliştirmek ve mesleki sertifikalar alma fırsatına da sahip olacaklar.

Commvault GO 2017, veri odaklı organizasyonlarda stratejik, liderlik ve operasyonel rolleri olan iş dünyasının ve kamu sektörünün profesyonelleri için ideal. Konferansın gündemi, finansal servisler, kamu sektörü, sağlık ve diğer sektörlerdeki organizasyonların CIO’ları, BT yöneticileri, BT mimarları, operasyon yöneticileri, sistem yöneticileri, sistem analistleri, sistem mühendisleri ve teknoloji yöneticilerinin özel ihtiyaçlarını karşılayacak olan bilgi paylaşımlarını ve ağ fırsatlarını içeriyor.

İş Ortakları için Sponsorluk Fırsatları

Commvault GO sponsorlara eşsiz bir marka tanıtım fırsatının yanı sıra, önemli Commvault müşterileri ve müşteri adayları, stratejik iş ortakları ve diğer nüfuzlu katılımcılardan oluşan bir izleyici kitlesi ile bire bir bağlantı kurma olanağı sağlıyor.