Ana Sayfa Haberler Veeam ve NetApp satış anlaşmasıyla işbirliklerini yeni bir seviyeye taşıyor

Veeam ve NetApp satış anlaşmasıyla işbirliklerini yeni bir seviyeye taşıyor

Veeam-globaltechmagazineVeeam Software NetApp’in, Veeam’in Kesintisiz Çalışırlık Çözümlerini, NetApp global fiyat listesine eklediğini duyurdu.

NetApp müşterileri, Veeam ve NetApp çözümlerini NetApp ve bayilerinden tek bir işlemde satın alabilecek.

Veeam’in kesintisiz çalışırlık çözümlerinin NetApp E-serisi, AltaVault, ONTAP, All-Flash FAS ve hibrit bulut çözümleriyle birleşmesi sayesinde kurumlar, BT’nin operasyonel yönetimini basitleştiriyor, harcamaları düşürüyor ve klasik çözümlerin tüm uygulamalar – veriler için saatler ve günler olarak belirlediği kurtarma noktası ve kurtarma zaman hedeflerini (RTPO)  saniyelere indiriyor. Bu anlaşma 4.000 NetApp satıcısının dünya genelinde NetApp / Veeam’in entegre olduğu kesintisiz çalışırlık çözümleri sunacak şekilde donatılmasını da sağlayacak.

Veeam’in Eş CEO’su ve Başkanı Peter McKay, NetApp’le olan ittifaklarını ürün entegrasyonundan NetApp Data Fabric çözümlerini de içeren satış anlaşmasına genişletmekten dolayı duydukları heyecanı ifade ettikten sonra sözlerine şöyle devam ediyor: “İş ortağı ekosistemimize verdiğimiz sözler var. Veeam’i NetApp fiyat listesine eklemek de iş ortaklarımızın iş dönüşümünü hızlandıracak ve çoklu bulut ortamlarında en üst düzey performans, verimlilik ve 7/24 kesintisiz çalışırlığı yönlendirecek süreçleri iş ortaklarımız için basitleştirecek. Kesintisiz çalışırlık çözümlerimizin, ortak müşterilerimiz için NetApp Data Fabric deneyimini geliştireceğinden eminiz.”

Çalışma Sürelerinde Verimliliği En Üst Düzeye Çıkartıyor, İş Yüklerini Azaltarak Daha Hızlı ve Kapsamlı  Sonuçlar Garantiliyor 

Kullanıcılar, NetApp Snapshots ile Veeam’in sektör lideri kesintisiz çalışırlık ve kurtarma yeteneklerinden birlikte yararlanarak veri kaybı ve arıza süresini en aza indirirken çok daha uyumlu veri yedekleme, kurtarma ve felaket kurtarma stratejisi uygulayabilecek. Bunun sonucunda da maksimum uygulama çalışma zamanına ulaşacak, çarpıcı biçimde daha hızlı öğe ve VM seviyesi kurtarma yapabilecek, artan BT verimliliğine sahip olacak ve kesintisiz çalışan şirketlerde erişilebilirlik sağlamayı engelleyen açığı kapatacaklar.

Kurumlar NetApp’ten Veeam çözümlerini satın alarak ayrıca:

  • Tek noktadan, NetApp sipariş formu üzerinden NetApp ve Veeam çözümünü temin edebilecek
  • Veeam / NetApp çözümünün işletmeye en uygun ve onaylı faydayı sağlanacağını bilecek.

Dünya Geneli Saha ve Müşteri Operasyonları Kıdemli Başkan Yardımcısı Henri Richard yeni satış anlaşmasıyla Veeam’le olan iş ortaklıklarını daha ileri bir seviyeye taşımaktan dolayı heyecanlı olduklarını söylüyor. “Veeam’in ONTAP ile bu entegrasyonu hibrit bulut veri hizmetlerimizin geniş içerikli portföyünde en üst düzey kesintisiz çalışırlık ve BT sadeliğini daha da ileriye taşıyacak.”