Ana Sayfa Haberler DE-CIX İstanbul Zirvesi 2017, bağlantı dünyasını bir araya getiriyor

DE-CIX İstanbul Zirvesi 2017, bağlantı dünyasını bir araya getiriyor

de-cix-globaltechmagazineDE-CIX, 9 Kasım 2017 tarihinde düzenleyeceği İstanbul Zirvesi ile bağlantı dünyasını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Amerika’da internet servis sağlayıcıları ve veri merkezleri ile birlikte çalışan ve dünyanın her yerinden 1000’in üzerinde operatöre ev sahipliği yapan İnternet Değişim Noktası hizmet sağlayıcısı DE-CIX, premium ağ bağlantısı hizmetlerindeki 20 yılı aşkın tecrübesi ile bir kez daha sektöre ışık tutacak bir zirveye imza atıyor.

DE-CIX İstanbul Zirvesi 2017’de neler konuşulacak? 

Birbirine Bağlı Dijital Dünyaya Yolculuk temalı zirvede, TELKODER Başkanı Yusuf Ata Arıak, Fütürist Alphan Manas, Türk Telekom International Fiyatlandırma ve Satın Alma Direktörü Ali Nezih Sözmen, Turkcell Operatör İlişkileri ve Toptan Satış Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Erdem, DE-CIX Araştırma Departmanı Başkanı Christoph Dietzel, Güngör Hukuk Yönetici Ortak’ı Deniz Güngör ve DE-CIX Türkiye Bölge Direktörü Bülent Şen konuşmacılar arasında yer alıyor. Konuşmacılar, telekomünikasyon sektörünün günümüz dünyasındaki analizinden gelecek analizine, OTT hizmetlerinden, 5G teknolojisine ve siber güvenlikten Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na kadar bağlı dünyanın gerekliliği olan tüm unsurları masaya yatıracak.

Zirve, TELKODER Yönetim Kurulu Üyesi Halil Nadir Teberci, Türk Telekom International Fiyatlandırma ve Satın Alma Direktörü Ali Nezih Sözmen, Turkcell Operatör İlişkileri ve Toptan Satış Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Erdem ve Equinix Türkiye Ülke Direktörü Mehmethan Şişik’in katılacağı bir panel ile devam edecek. İnteraktif bir söyleşi formatında gerçekleşecek panelde, bağlantı dünyasının bugünü, yarını ve güvenlik boyutu tartışılacak.

Ücretsiz gerçekleşecek olan bu etkinliğe kayıt olmak için:

https://www.de-cix.net/en/news-events/events/de-cix-istanbul-summit-2017/register