Ana Sayfa Haberler İnsan odaklı e-dönüşüm ödül getirdi

İnsan odaklı e-dönüşüm ödül getirdi

e-dönüşüm-globaltechmagazineİnsan odaklı e-dönüşüm ürünleriyle hayatı kolaylaştıran E-GÜVEN, Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye listesinde.

Deloitte, Türkiye’de 2017’in en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketini açıkladı. Kâğıda dayalı iş süreçlerini dijitale taşıyan E-GÜVEN, sıralamada ilk 50 şirket arasında yer aldı. 2005 yılında ilk e-imzayı üreten E-GÜVEN, yenilikçi ve fayda odaklı ürünleriyle hayatı kolaylaştırıyor.

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017 Programı’nın sonuçları, düzenlenen ödül töreniyle açıklandı. Büyüme oranı ve yenilikçi çözümleriyle dikkat çeken E-GÜVEN, Türkiye’nin ilk elektronik sertifika ve mobil imza hizmet sağlayıcısı konumunda. Deloitte, Fast 50 programıyla her yıl teknoloji şirketlerini büyüme oranlarına göre derecelendiriyor ve en başarılı teknoloji şirketlerini ödüllendiriyor. 

Zaman ve mekan sınırlarını ortadan kaldırdı

Dijital dönüşüme öncülük edip katma değer yaratmaya devam ettiklerini belirten E-GÜVEN Genel Müdürü Can Orhun, Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017 Programı’nın sonuçlarına ilişkin “Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin arasında yer aldığımız için çok mutluyuz. Günümüzde bilgi elektronik ortamda üretiliyor, paylaşılıyor ve saklanıyor. Dijital dünyada kurumlara ve bireylere; güvenlik, tasarruf, hız, kolaylık ve konfor sunuyoruz. E-dönüşümün merkezinde yer alan e-imza ile zaman ve mekân sınırlamalarını ortadan kaldırıyoruz. Dinamik ve yenilikçi yapımız sayesinde, çok hızlı bir şekilde ihtiyaçlara dokunan yeni iş modelleri oluşturulabiliyoruz. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz ile e-dönüşüme öncülük ediyor ve farkındalık oluşturuyoruz. İnsan merkezli e-dönüşüm anlayışı ve ülkemize karşı duyduğumuz sorumluluk duygusuyla gelişmeye devam edeceğiz.” dedi.

İhtiyaçlardan yola çıktı, işletmelere ve vatandaşa fayda sağladı

Ayda 500.000 mobil imzalama ve 25 milyon doğrulama işlemi gerçekleştiren E-GÜVEN, ıslak imzalı süreçleri elektronik ortama taşıyarak kâğıt ve kargo maliyetlerinde yüzde 50’ye varan tasarruf elde edilmesini sağlıyor. Standart bir şirkette imza süreci ortalama 3 günde tamamlanabilirken, e-imza ile entegre uygulamalarla ise bu süre 1 saate düşüyor. E-imzanın kullanabileceği yeni platformlar oluşturarak bireylere ve kurumlara yenilikçi hizmetler sunan E-GÜVEN; Signtific, Jet Onay, Tasdix, Pikzum, Belgepro, İmzala-Gönder gibi birçok uygulamayı hizmete sundu.