Ana Sayfa Haberler Veeam, Cisco HyperFlex ile birlikte yeni üstün erişilebilirlik çözümü sunuyor

Veeam, Cisco HyperFlex ile birlikte yeni üstün erişilebilirlik çözümü sunuyor

Veeam-globaltechmagazineYeni Veeam Availability on Cisco HyperFlex, sorunsuz büyük ölçekli şirket ölçeklendirmesi, kullanım kolaylığı ve çoklu bulut desteği sunuyor.

Hiper Erişilebilir Şirketler için Akıllı Veri Yönetimi sağlamada lider Veeam Software, Cisco destek hizmetleriyle sorunsuz ölçeklenebilirlik, yönetim kolaylığı ve çoklu bulut ortamları için destek sağlayan yeni ve üst düzey esnek veri yönetim platformu Cisco HyperFlex™ üzerinde Veeam’in Yüksek Erişilebilirliği’ni sağlamak için Cisco’yla olan iş ortaklığını geliştirdiğini duyurdu.

Büyük ölçekli şirketler karmaşık eski veri koruma çözümlerini çoklu bulut çözümleriyle değiştirmeleri gerektiğini fark ettikçe, güvenilir, ölçeklenebilir, yönetimi kolay ve çoklu site ve bulut ortamlarını destekleyen, modern veri koruma çözümleri sağlayabilecek sektör lideri firmalara bakıyorlar.  Artık bu kritik güncellemeyi tek hareketle, satın alma, kurma ve desteklemenin karmaşasını azaltarak gerçekleştirebiliyorlar.

Veeam Eş CEO’su ve Başkanı Peter McKay, Cisco ile olan işbirliklerinin güçlenmeye ve gelişmeye devam ettiğini belirttikten sonra sözlerine şöyle devam ediyor: “Cisco’nun Yılın ISV İş Ortağı’yız. Ortak çalışmalarımızla çok iyi bir pazar başarısı elde ettik. Şimdi de bu yeni çözümde işbirliği yaparak, kurumların veri merkezlerini modernleştirecek çok daha yenilikçi yollarla taleplerini karşılayacağız. Veeam Availability on Cisco HyperFlex, Cisco ile ek entegre çözümler isteyen büyük ölçekli şirket müşterileri ve hizmet sağlayıcı iş ortaklarımızdan gelen yorumlar doğrultusunda geliştirildi. Bu çözüm doğrudan Cisco tarafından sunulacağından müşterilerimiz de tek bir satıcıdan bunu edinebilecekler. BT sistemlerinin dayanıklılığını sağlayacak daha iyi yollar arayan büyük BT ortamlarına hizmet etmek için Cisco ekibiyle daha yakın çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Yeni çözüm, Veeam Hyper – Availability Platformu’nu Cisco’nun sektör lideri Hiper Birleşik Altyapı (HCI) çözümü HyperFlex ile birleştiriyor. Böylece ölçeklendirilemeyen ve bugünün büyük ölçekli şirketlerinin ihtiyacı olan hiper erişilebilirliği sağlayamayan güvenilmez eski teknolojilerle problem yaşayan büyük ölçekli şirket BT organizasyonlarının ihtiyaçlarını karşılıyor.

Cisco Veri Merkezi Çözümleri Kıdemli Yöneticisi Siva Sivakumar veri koruma pazarının çok daha yazılım tanımlı ve büyütülebilir olmaya evrildiğini belirtiyor. Sivakumar ölçeklenebilir büyük şirketlere uygun platform ve zengin özelliklere sahip yazılım yığınlarına olan ihtiyacın da müşteri başarısının ardındaki en önemli konu olduğunu vurguluyor. “Veeam’in akıllı veri yönetimi yetkinliğinin Cisco HyperFlex’in sektör lideri performansı, esnekliği ve kolay kurulumuyla birleşmesi bu ihtiyacı karşılayacak en iyi çözümü sağlıyor.  Ortak amacımız modern BT kurtarma, veri saklama ve esneklik ihtiyaçlarını karşılayacak yeni yetkinliklerle bu çözümü zenginleştirmek.”

Yüksek düzeyde esnek veri erişilebilirliği platformu, büyütülebilir çözümler bütününe sahip büyük ölçekli şirket BT’sine sadece bir Veeam yedek depolama birimi olarak hizmet veren değil aynı zamanda tüm Veeam Availability Platform’un çalışabileceği bir çözüm sunuyor. Bu çözümün içerisinde:

  • Sanal, fiziksel ve bulut tüm iş yükleri için hiper erişilebilirlik
  • Sorunsuz ölçeklenebilirlik ve düşük operasyonel giderler
  • Düşük risk ve değere dönüştürülmüş daha fazla zaman
  • Basitleştirilmiş ve uygun hale getirilmiş kurulum: Kullanıma hazır yazılım ve doğru büyüklükte donanımı da içeren tek bir Cisco ürünü
  • Satın alma ve teknik destek konularında direkt Cisco ile temas yer alıyor.

Yeni Veeam Availability on Cisco HyperFlex, Cisco tarafından satışa sunulacak ve tüm çözüm yığınına destek sağlayarak müşterilerin güvenle ve sorunsuz bir şekilde kurulumu gerçekleştirmelerini sağlayacak. Veeam Availability on Cisco HyperFlex’in 2018’in son çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.