Ana Sayfa Haberler Casper, kurumsal ürün yelpazesini genişletiyor

Casper, kurumsal ürün yelpazesini genişletiyor

casper-globaltechmagazineTürkiye’nin teknoloji markası Casper, kurumsal çözümler sunan ürün yelpazesini son teknoloji yeni tasarımlarla genişletiyor.

All in One serisi, Nirvana desktop ve notebookların yanı sıra, her ihtiyaca yönelik monitörlerin yer aldığı aileye; CasperPro M100 Mini Bilgisayar ile ailenin en iddialısı Nirvana N200 Masaüstü Bilgisayar eklendi.

Casper’ın teknolojide yüksek performansa ihtiyaç duyan, üretken ve verimli olmayı hedefleyen kurumlara çözümler sunduğu kurumsal ürün grubuna yepyeni iki bilgisayar katıldı. Aralık ayında kullanıcıyla buluşan CasperPro M100 Mini Bilgisayar’ın ardından kurumsal ailenin en güçlüsü olmaya aday Nirvana N200 Masaüstü Bilgisayar, Ocak ayında piyasaya çıkıyor. Casper’ın kurumsal ürünleri; doktorlar, ofis çalışanları, prodüksiyon ekipleri gibi birçok kullanıcıya çözüm sunabiliyor. Casper’ın kurumsal ürün ailesinde; All in One serisi, Nirvana desktop ve notebook’lar ile 21,5”, 24” ve 27” monitörler yer alıyor.

Casper kurumsal ürün ailesindeki iki yenilik

Masaüstü kullanıcılarına önemli avantajlar sunan CasperPRO M100, Intel 8. Nesil işlemcileriyle minimum enerji tüketimine karşın yüksek verimlilik sağlıyor. İçindeki her bir bileşen, ince ve hafif bir kasadan en iyi şekilde yararlanmak için titizlikle tasarlanan ve kendi kategorisinde inceliğiyle fark yaratan CasperPRO M100, 3,3 cm. yüksekliğe ve 17 cm genişliğine sahip bir mini masaüstü bilgisayardır. Bir kitaplık rafına, 21.5” ve daha büyük ölçülerdeki monitörlerin arkasına veya bir masanın çekmecesine kolayca sığabilecek kadar küçük bir inceliğe sahiptir. Yatay veya dikey olarak konumlandırılabilir.

Ofis ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve veri aktarma becerisiyle öne çıkan CasperPro M100, 1 adet COM PORT, 4 adet USB2.0, 2 adet USB 3.0 ve 1 adet Type-C portları ile ışık hızında dosya aktarımı ve bağlantı sağlıyor. Yüksek performanslı 2400 ve 2666 MHz DDR4 SO-DIMM belleği; ihtiyacınız olan uygulamaları çalıştırmak için etkileyici bir performans sağlar.  Ayrıca 32 GB’a kadar bellek desteği sunar.

Kurumsal Masaüstünün En Güçlüsü: Nirvana N200

Casper’ın, eğlence ve üretkenlik özelliklerine sahip yeni bilgisayarı Nirvana N200, Ocak ayında piyasaya sunuluyor. Son teknoloji 8.Nesil Intel işlemciler ile kurumsal ihtiyaçlara yönelik bir bilgisayar performansı sağlıyor.

Nirvana N200; hem 2.5”, hem 3.5” disk desteği, 2 adet 5.25” optik okuyucu yuvası, 1 adet harici 3.5” yuva ve optik sürücü sayesinde fotoğraf, oyun, film ve daha fazlasını güvenli bir şekilde saklamak veya yedeklemek için bol alan sunuyor. Çoklu görev yürütmeyi kolaylaştırmak için tasarlanan ürün; 8. Nesil Intel® Core™ işlemciler ve 2GB ve 4GB bellekli grafik kartları ile video düzenleme, video oynatma ve oyun için gerekli hız ve gücü sağlıyor.

Casper’ın tüm ürünleri için sunduğu teknik servis hizmeti, kurumsal ürün kullanıcıları için de hayatı kolaylaştırıyor. Kullanıcılar Jet Servis hizmetiyle bilgisayarlarını ücretsiz olarak kargo yoluyla servise gönderebiliyor. Turbo Servis uygulamasıyla da kullanıcının ev veya işyerinden moto kuryeyle cihaz teslim alınıyor. Turbo Servis uygulamasında, cihazın kategorisi ya da modeli ne olursa olsun, Casper Merkez Servisi’ne ulaştığı andan itibaren 1 gün içinde çözüme ulaşıyor.