Ana Sayfa Haberler Elephone, Türkiye pazarına Arena Bilgisayar ile giriş yapacak

Elephone, Türkiye pazarına Arena Bilgisayar ile giriş yapacak

Elephone-Arena-globaltechmagazineTürkiye’de teknoloji alanında önemli tedarikçilerinden olan ve birçok teknoloji markasının Türkiye distribütörü olan Arena Bilgisayar, Çin telefon pazarının deneyimli markalarından biri olan ve Şubat ayında Türkiye’de faaliyetlerini başlatacağını açıklayan Elephone’un da resmi distribütörü oldu.

Yenilikçi teknolojilere sahip ürünleriyle Çin akıllı telefon pazarının önde gelen markalarından biri olan Elephone, Türkiye pazarına Arena Bilgisayar ile adım atıyor. Elephone; pop-up kamera; çizilmeye dirençli ekran (Drop Notch); gizlenmiş kamera deliği (Punch hole display); NFC;4.000 Mah güçlü batarya gibi birçok yenilikçi özelliklerle son kullanıcıları rekabetçi fiyatlar ile yüksek teknoloji ile buluşturmayı hedefliyor.

Elephone’un Türkiye pazarına sunmayı planladığı akıllı telefonlar Şubat ayında düzenlenecek basın lansmanından sonra; Arena Bilgisayar güvencesi ve geniş dağıtım ağıyla; organize perakende, internet ve operatör kanallarında tüketiciyle buluşacak.

 

Arena hakkında:

1991’de İstanbul’da kurulan Arena, Türkiye’nin önde gelen teknoloji ürünleri tedarikçi ve tedarik zinciri yönetimi servislerinden biridir. Arena, 400’den fazla dünya markasının IT, telekomünikasyon, tüketici elektroniği ürünlerini 10.000’in üzerinde aktif satış noktasıyla tüketiciye ulaştırmaktadır.